İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar demin tuvalete peçeteye belli belirsiz böyle çok çok az camur rengi akıntı geldi adet belirtisdi snrm yine lekelenmeyle basliycak ben gec yum oldu diye düşündüğümden 2 gün gecikmeli adet oldum diye düşünüyordum ama sanırım erken adet olcam
seni umutladirmak istemem benim batima 5 gun kalA boyle akinti geldi ama sulu seklindeydi ve sonraki gunler kuruydum. umarim senin ki yerledmedir

Himm olabilir belki bilmem benim bi ara da böyle seffaf akıntıyı gördün üstüne 14 gün ekledim adet olmustun bklm yine nolcak
Döllenmiştir de inşallah gördüğün leke yerleşmedir canım. Bi de şöyle bi şey var, doktor banu çiftçinin açıklaması, diyor ki, yumurta ve sperm birleşse bile kromozomlar eşleşmediği için döllenme olmuyor. Yani döllenme, spermin yumurtanın içine girmesiyle değil içine girdikten sonra kromozomların eşleşmesiyle olur. Eşlenince zaten döllenmiş oluyor ve hücre, 2 ye 4 e 8 e bölüme bölüne büyüyor.

seni umutladirmak istemem benim batima 5 gun kalA boyle akinti geldi ama sulu seklindeydi ve sonraki gunler kuruydum. umarim senin ki yerledmedir
Bilmiyorum kuzu ya keşke öyle olsa bata bugunle beraber bnmde 5 gün var bnmde sulu hatta bi kac gündür su gibi akıntı vardi hafif öyle sandım peçete de biraz gri gibiydi

Döllenmiştir de inşallah gördüğün leke yerleşmedir canım. Bi de şöyle bi şey var, doktor banu çiftçinin açıklaması, diyor ki, yumurta ve sperm birleşse bile kromozomlar eşleşmediği için döllenme olmuyor. Yani döllenme, spermin yumurtanın içine girmesiyle değil içine girdikten sonra kromozomların eşleşmesiyle olur. Eşlenince zaten döllenmiş oluyor ve hücre, 2 ye 4 e 8 e bölüme bölüne büyüyor.
Ins hayırlısı beklemekten başka çaremiz yok hayırlısı Allah tan

Canım onun eşinin sperminin uzun kalıp kalmadığını bilemeyiz. İnşallah yerleşme akıntısıdır ama genellemelerle umutlandırmak doğru olmaz bence.
Yok ben kimyasaldan sonra hemen olur genellemesinden sonra pek umutlanmiyotum bak test bile yapmıyorum adet günümü gelmezse gecikmeyi bekliyorum canım :KK66:

X