İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

vala sana burdan ucarim seymos ova bence de gerek yok kuzu inan yumurtlama gunu insan zaten istiyo

Tanıdığım cok ama arkadaş olarak komşu olarak yok canım hem ben gayet memnunum

Kız şimdi takvimime baktım benim ikinci akıntı 28 inde gelmiş,epey geç döllenme olmuş bende

Eklentiler

• Screenshot_2018-12-14-00-12-02.png
    402,5 KB · Görüntüleme: 35
Kız dibimdeki zehrayi zor buldum,halanizi zorbulurum hahah
Ahahah sen de haklısın canımm

A Annelerin en yorgunu cok sevindim canim kesinleşmiş oldu ❤❤ Rabbim saglikla kavuştursun ❤⚘
çizkekim çizkek çok severim biliyorsun demi? Ben sana hamilesin bence demiş miydim?

vala sana burdan ucarim seymos ova bence de gerek yok kuzu inan yumurtlama gunu insan zaten istiyo
Her ay aynı heycanla denemeye devam esmam sadece ekstra hiç bir şey yapmadan. Yapınca sonra ader olunca çok üzülüyorum. Ama bir dua öğrendim, hatta bugün o duayı okuduğu ay hamile kalan biriyle tanıştım. Sadece onu yapacağım.

Tanıdığım cok ama arkadaş olarak komşu olarak yok canım hem ben gayet memnunum
Tabiki canım. Memnunsan sıkıntı yok. Sen baan bakma.

panterim disi panterimmm. kuzum sende yasayacan ben bundan eminm
Oyy inşallah Kutsal panter kutsalım panterim

Ahaha demis miydin ki

inşallah hep beraber yaşarız şeymam

O duayı biz de öğrenebiliyor muyuz ? :)

Kız şimdi takvimime baktım benim ikinci akıntı 28 inde gelmiş,epey geç döllenme olmuş bende
Benimki de 22sinde geliyor. Yani seninkinden bir gün sonra düşün hee bir de seninkinin mesela o günü boş, bir önü bir arkası dolu. Bu da şunu doğruluyor. Dün bir yazı okudum kızlar. Gebe kalma ihtimali en yüksek gün yumurglamadan önceki günmüş. Yalnız onun oranı da %26 düşünün yani. İkinci en yüksek oran da yumurtlamadan 2 gün önce %20lerde, 3. En yüksek gün ise yumurtlamadan bir gün sonra %10lara düşüyor yani. İhtimaller baya düşük. Zor olanı başaran hamişleri kutlar sağlık dilerim
Ahaha demis miydin ki
Demediysem düşündüm o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…