İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

ne oldu zehracm. lutfen. skilma kuzum ben kotuyum digerlerinde hop otrup hop kalkiyorfum ama cok yorgunm cocuklra nasl konstre olcam
Ya abla komşuma gittim de komşumun akrabası gelmıs 5 sene onunda cocugu olmamış drlara gitmiş bi problemin yok demişler ama cocugu olmuyomus bi kadına götürmüşler rahmin ters demiş ve düzlemiş rahmini o ayda hamile kalmış komşumda dedi gel seni de götürelim falan dedim benm bi sorunum yokki falan ama işte öyle deyince zoruma gitti biraz yanlış anlaşılmasın ben bu konularda hassasım da biraz... abla yanlış anlama cok sevindim hamile olmana ama en küçük çocuğun bile cok küçük KESK’e 1 yasına kadar bekleseydin ne bileyim zor olacak şimdi senin için AAma Allahım kolaylık versin insallah sana

Ayy Zehra ben çok tırsağım valla. 12 ye kadar bile tir tirim yataktan çıkamam

İyi şükür. Senin sağlığın herşeyden önemli canımcıö❤️

Kuzucum canın neye sıkıldı. :KK43:

Yaa esma aşk olsun sana tabiki söyle bize herşeyini. Mutluğunla seviniriz üzüntünle üzülürüz. Yaa hamilelik Allahın kadınlara verdiği en mucize süreçlerden bir tanesi. Bunu sakşaman gizlemen çol gereksiz. Her anını doya doya yaşa canım benim❤️❤️❤️
Yok kuzum korkmuyorum ben öyle Allah’a şükür ya :)

Ayy Zehra ben çok tırsağım valla. 12 ye kadar bile tir tirim yataktan çıkamam burda suyum var buyum demek rahatsiz ediyor ama sizden baska anlatacagim kim var birine gidip hervyer kokuyor desem sacmalama daha. dur simdi olmaz der siz beni anlarsinsz sizi seviyorm

İyi şükür. Senin sağlığın herşeyden önemli canımcıö❤️

Kuzucum canın neye sıkıldı. :KK43:

Yaa esma aşk olsun sana tabiki söyle bize herşeyini. Mutluğunla seviniriz üzüntünle üzülürüz. Yaa hamilelik Allahın kadınlara verdiği en mucize süreçlerden bir tanesi. Bunu sakşaman gizlemen çol gereksiz. Her anını doya doya yaşa canım benim❤️❤️❤️

Ya abla komşuma gittim de komşumun akrabası gelmıs 5 sene onunda cocugu olmamış drlara gitmiş bi problemin yok demişler ama cocugu olmuyomus bi kadına götürmüşler rahmin ters demiş ve düzlemiş rahmini o ayda hamile kalmış komşumda dedi gel seni de götürelim falan dedim benm bi sorunum yokki falan ama işte öyle deyince zoruma gitti biraz yanlış anlaşılmasın ben bu konularda hassasım da biraz... abla yanlış anlama cok sevindim hamile olmana ama en küçük çocuğun bile cok küçük KESK’e 1 yasına kadar bekleseydin ne bileyim zor olacak şimdi senin için AAma Allahım kolaylık versin insallah sana
Canım sen zaten muayene oldn, öyle bir şey olsaydı çıkardı. Allahım şu insanların fişi olsa da bazen çeksek. Ben de korunduğum zamanlarda abimin düğününde abimin kayınvalidesi tarafından bir komşu yememiş içmemiş benim o zaman 2 yıllık evli ama çocuğumun olmadığını öğrenmiş. Geldi yanıma sarıldı ee düğün ben nerden bileyim. Kulağıma eğildi üzülme üzülme dedi. Neye teuze dedim. Bak bizim orda bi hoca var dedi ona git çocuğun olur dedi. Ben o kadar sinirlendim ki ya bana annem kayınvalidem bir keresormamış sana noluyo!! Gerek yok çok istiyorsanız siz gidin dedim. Yahu bir de korunuyorum, bir kere bile denememişiz yani. Ayıp ya tanımam etmem bir de.

Canım benim,ben evlendigim ay hamile kaldım kizimda.sonra 5sene korundum.4senedirde olmuyodu.Kaynanam bile iki insan görünce hemen bebek mevzusu açıyordu.İnsan hassas oluyor.En son aldım karşıma kaynanami dedim bana bak bu kızı ben dogurmadim mi,niye insan içinde bana kısır muamelesi yapiyosun.Ogün bugün açmadı konuyu.

Canım sen zaten muayene oldn, öyle bir şey olsaydı çıkardı. Allahım şu insanların fişi olsa da bazen çeksek. Ben de korunduğum zamanlarda abimin düğününde abimin kayınvalidesi tarafından bir komşu yememiş içmemiş benim o zaman 2 yıllık evli ama çocuğumun olmadığını öğrenmiş. Geldi yanıma sarıldı ee düğün ben nerden bileyim. Kulağıma eğildi üzülme üzülme dedi. Neye teuze dedim. Bak bizim orda bi hoca var dedi ona git çocuğun olur dedi. Ben o kadar sinirlendim ki ya bana annem kayınvalidem bir keresormamış sana noluyo!! Gerek yok çok istiyorsanız siz gidin dedim. Yahu bir de korunuyorum, bir kere bile denememişiz yani. Ayıp ya tanımam etmem bir de.
Gerizekalı demekten kendimi alamadım... ben dedim benim sorunum yokki eee diyo ben sana sorunun var demedim ki gidelim neden dış gebelik kimyasal gebelik bi baktıralim dedi dediler o neymiş öyle ilk defa ögrendim sonra diyo kimyasal niye oluyomus dedim kalitesiz sperm yada yumurtadan aaaa diyo o zaman eline de baktır demek ki onda da sorun var Allahım yarabbim ya... valla insanlar boş konuşmayı o kadar çok seviyo ki ..

Şeymam ilk aydan hamile kalsan ayyy az evliliğin tadını çıkarın ne aceleniz var derler çocuk yapmayıncada eee yokmu bişi çocuk falan ne kadar zaman oldu derler . İnsanları anlamak gerçekten zor banada kayınvalidem korunduğunu bilmediği için her ay soruyordu yokmu hayırlı haberler diye en sonunda dayanamadım çok istiyosan sen yap beraber büyütürüz dedim :olamaz:

X