İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

La havle... Alem deliye hasret biz akilliya..Bomboş insanlar işte,salla gitsin takılma bile

Ağır olmuş tatlım konuşman ne bileyim onlarda istiyor işte haliyle torun sevmek

sana ne n deseydin ben olsam derim ben uzulecegime o uzulsun sen dogurgansin sadece rabbimi taktiri bi kuxum inan senin yerinde olsam. bukada guclu duramazdim cok taktir edilcek bir kisiligin var sorma herkes kizima uzuldu. bnde biliyorum zor zehram en kucugunun ikizi vardi o olsaydi zorlanmayack miydim ayni sey rabbimin taktiri erken adet olmam kizimn beni emmemesi benm tekrardan anne olma arzusu. belki kimine gore sacma ama 3 tanede olsun heycan istek annelik icgudusu hep ayni. kuzum rabbim yardim eder 3 ne bakan 4 de bakar

Ağır olmuş tatlım konuşman ne bileyim onlarda istiyor işte haliyle torun sevmek
Ah canım bi tanısan hakkındır dersin beni hiç istemiyordu neler yaptı hakkımı helal etmem ler bilmemneler istediğini alamadı ya oğluna . Korunduğumu bilmediği için belli sizin çocuğunuz olmıycak falan diyordu her ay arayıp hususi soruyordu onun çocuğu olmuş bunun çocuğu olmuş falan sırf iğnelemek için . Neyse ya bende alınıyorum yani çocuk mevzusu hassas

Sana mı düştü derdi. Ya bir de anne olmayı isteyen kişinin arzusu, sevgisi, heycanı kim de olur kızlar, bunu en iyi biz bilirz. Bu kadar isterken bir sorun var mı acaba diye düşünmez miyiz, bunu en iyi en detaylı biz düşünürüz zaten. Başkasının bizim yerimize düşünmesi kadar saçma bir şey yok. Gördüğünüz gibi o kişiyi üzmekten başka bir işe yaramıyor bu durum. Hepimiz her ay hatta her gün nerdeyse şahit oluyoruz, şu sıkıntısı olan arkadaşlar ne yaptınız gebe kalmak için tarzında bi sürü soru ve bir sürü topik. Bir sorun varsa gebeliğe engel bunu en iyi düşünecek kişi biziz zaten bu yüzden daha 1 yıl olmadan doktorlara koşuyoruz. Doktorun bizi daha erken deyip göndermesin diye korkup 6 ay olmasına rağmen 1 yıldır deniyoruz diyenler bile olmuş okudum ben burda. Uzun oldu ama anlatabilmişimdir inşallah kızlar..

Yok senam bu insanlar susöaz. Kayınvalidenin artık konuşma takati kalmamıştır umuyorum.
Zaten bu tür soruları kayınvalidenin sorması da bana çok ayıp ve edebe aykırı geliyor ya.

Bencede hepsini birden büyüt gitsin abla

sadece hosttt desrydin o anlardi elalemin derdi. niye hamile olamiyor sana ne kardes veren sen misin ali veli mi veren allah rabbim herkesr iman gucu versin la ilahe illallah diyormmm

Benim kayınvalidem değişik canım benide sevmiyor nerden laf soksam diye bakıyor hep kocamın sevgili anası

Banada sübyan diyorlardı bir kere bebegim öldü diye sende sübyan var hocaya git okusun üflesin hamile kalırsın al bak okumadan üflemeden Rabbim tekrar gosterdi

canm al bir sabah bir aksam geceleri zaten bir ates basiyor sabahta usuyorsun ama ates 36. 6 ustuyse varya simdiden sevin dil altindan. olc
Sabah kaçta akşam kaçta ölçeyim balim birde hepsini dil altından mi ölçeyim ve de son sirum derecenin markası ne ne deyip alacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…