İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Sabah uyuyakaldim saglik ocagina gidemedim sonra da esimle tartıştım moralim cok bozuk hastaneye gidecek takatim yok. Zaten bir iki damla kan gelmeye basladi az once adet oluyorum.
Ciddi misin baya baya adet mi oldun?

Kızlar ben de adet oldum. İnşallah bana da diger ay nasip olur .Bu ay da eşim il dışına gidicek. sanırım benim 2 ay sonraya falan kaldı.:cry:
Canım net adet kanaması demi?
Bence kesinlikle tekrar bir doktora git o kahve akıntıdan bahset. Bir de yumurtlama gününden emin miydin?

Aslinda bakiyorum. Her ay dogru gunleri degerlendirmişim. Muayene de oldum. Olmamasi icin bir sebep de yok. Anlamiyorum ki neden olmuyor.
Canım tüm şartlar müsait olsa bile az evvel bir arkadaşın yazısında okudum çocuk olma ihtimali %30. Yani mucizevi bir olay. Eşin gitti mi doktora mesela. Bence biz bayanlar kendimize çok yükleniypruz. Eşlerinde kontrole gitmesi gerekir

kuzum canını sıkma sakın. senin için de diğer bizim gibi gebe kalmayı bekleyenler için de bol bol dua edeceğim. her işte bir hayır vardır. eşinin uzağa gitmesinde de vardır bir hayır. kötü düşünme ki sonu iyi olsun.

ben bu ay karar verdim. incir kürü yapacağım ve inofolic kullanacağım.
kafama takmayacağım. olur mu olmaz mı, bu belirti mi değil mi falan filan diye düşünmeyeceğim.
kendime bir oyalanacak hobi bulacağım hatta buldum bile :) Osmanlı yemekleri üzerine kitaplar sipariş ettim:) kafamı dağıtıp bol bol Osmanlı yemeği araştıracağım :))) yemek yapmaya çok düşkünümdür de:))
çalıştığım yerdeki sorunları asla kafama takmayacağım.
ani hareket etmemeye özeneceğim.
bol bol dua, namaz ve inanç ile inşallah bu iş olacak :KK68::KK68::KK68::KK68:
Canım inşaşlah söylediklerini harfiyen uygularsın ve hamile kalırsın bize de güzel bir örnek olursun. Belki sayende biz de kafaya takmamayı öğreniriz.

Ciddi misin baya baya adet mi oldun?

Canım net adet kanaması demi?
Bence kesinlikle tekrar bir doktora git o kahve akıntıdan bahset. Bir de yumurtlama gününden emin miydin?

Canım tüm şartlar müsait olsa bile az evvel bir arkadaşın yazısında okudum çocuk olma ihtimali %30. Yani mucizevi bir olay. Eşin gitti mi doktora mesela. Bence biz bayanlar kendimize çok yükleniypruz. Eşlerinde kontrole gitmesi gerekir
Canim sabahtan beri kasık agrim var. okuldan çiktim eve gelirken tam kapida sanki bir sey bosaldi dedim adet oldum hemen lavaboya koştum.sulu beyaz akinti gelmiş.bu arada agrim devam etti. surekli lavaboya gidip kontrol ettim. peceteye pembe pembe geldi. sadece peceteye silince geliyor.

Canim sabahtan beri kasık agrim var. okuldan çiktim eve gelirken tam kapida sanki bir sey bosaldi dedim adet oldum hemen lavaboya koştum.sulu beyaz akinti gelmiş.bu arada agrim devam etti. surekli lavaboya gidip kontrol ettim. peceteye pembe pembe geldi. sadece peceteye silince geliyor.
Canım normalde nasıl başlardı adetin? Genelde en geç 24 saatte adetse sökülüyor.

kuzum canını sıkma sakın. senin için de diğer bizim gibi gebe kalmayı bekleyenler için de bol bol dua edeceğim. her işte bir hayır vardır. eşinin uzağa gitmesinde de vardır bir hayır. kötü düşünme ki sonu iyi olsun.

ben bu ay karar verdim. incir kürü yapacağım ve inofolic kullanacağım.
kafama takmayacağım. olur mu olmaz mı, bu belirti mi değil mi falan filan diye düşünmeyeceğim.
kendime bir oyalanacak hobi bulacağım hatta buldum bile :) Osmanlı yemekleri üzerine kitaplar sipariş ettim:) kafamı dağıtıp bol bol Osmanlı yemeği araştıracağım :))) yemek yapmaya çok düşkünümdür de:))
çalıştığım yerdeki sorunları asla kafama takmayacağım.
ani hareket etmemeye özeneceğim.
bol bol dua, namaz ve inanç ile inşallah bu iş olacak :KK68::KK68::KK68::KK68:
o kadar güzel bir yazi yazmissin ki. Okuyunca içim ferahladi. keşke bunlari yapabilsek. ben de yapmaya calisacagim insallah bu ay. dualarinda olmak cok guzel. Cok tesekkur ederim. Ben de aklima geldikce hep ederim dua. başkasinin senin icin ettigi dua daha makbulmüş. insallah hayirli zamanda bize de nasip olsun.

Canım inşaşlah söylediklerini harfiyen uygularsın ve hamile kalırsın bize de güzel bir örnek olursun. Belki sayende biz de kafaya takmamayı öğreniriz.
canım bugün kuzenimin bir arkadaşıyla konuştum. kadında birçok kadınsal hastalık varmış. doktorlar çeşit çeşit ilaç vermiş ve 1 sene ilaçlara rağmen hamile kalamamış. sonra vazgeçip korunmuşlar o ay hamile kalmış. yani her şey kafada bitiyor sanırım. ilk kez hamilelik umurumda olmadı artık bebeğim olmaz demiştim ve korunduğum halde gebe kaldım dedi. eşi geri çekme yöntemiyle dışına boşalmış ama arada azzıcık sperm vajinasına gelmiş.

olumlu düşünelim olumlu olsun inşallah :)

canım bugün kuzenimin bir arkadaşıyla konuştum. kadında birçok kadınsal hastalık varmış. doktorlar çeşit çeşit ilaç vermiş ve 1 sene ilaçlara rağmen hamile kalamamış. sonra vazgeçip korunmuşlar o ay hamile kalmış. yani her şey kafada bitiyor sanırım. ilk kez hamilelik umurumda olmadı artık bebeğim olmaz demiştim ve korunduğum halde gebe kaldım dedi. eşi geri çekme yöntemiyle dışına boşalmış ama arada azzıcık sperm vajinasına gelmiş.

olumlu düşünelim olumlu olsun inşallah :)
Haklısın. Bence bu kafaya takmamanın hamileliğe olumlu etkisi şundan kaynaklanıyor. Biz bütün elimizden geleni yapıyoruz, ateş ölçme, ovulasyon testler, yumurtlama günlerini verimli değerlendirme falan bunları gerçekleştirince "Heşeyi yaptım, artık olmalı." Moduna giriyoruz. Ama asıl Olduranı unutuyoruz, evet biz elimizden geleni yapacağız ama Allaha bırakacağız, O, "ol" derse olacak sonuçta. En sonunda da aman diyoruz "Rabbim verirse olur vermezse de olmaz" deyip kafaya takmadığımız ay hamile kalıyoruz. Bu durum bence bununla ilgili. Bence birazcık Rabbimin gücünü unutuyoruz, kendimize bağlıyoruz, sanki bizim elmizdeymiş gibi. Değil ama hiçbir şeyin olmadığı gibi.

degisik nm valla ama kanamana bak cok mu az mi
ya valla bilmiyorum ki. ben de çok umutlanmıştim o lekelenmeyi görünce.sonra sarı akintim oldu. sonra şeffaf akıntım oldu. dün resmen yumurtlama akintisinin aynisi bir akintim oldu. her şey karman çorman oldu. kafam çok karışik.

Haklısın. Bence bu kafaya takmamanın hamileliğe olumlu etkisi şundan kaynaklanıyor. Biz bütün elimizden geleni yapıyoruz, ateş ölçme, ovulasyon testler, yumurtlama günlerini verimli değerlendirme falan bunları gerçekleştirince "Heşeyi yaptım, artık olmalı." Moduna giriyoruz. Ama asıl Olduranı unutuyoruz, evet biz elimizden geleni yapacağız ama Allaha bırakacağız, O, "ol" derse olacak sonuçta. En sonunda da aman diyoruz "Rabbim verirse olur vermezse de olmaz" deyip kafaya takmadığımız ay hamile kalıyoruz. Bu durum bence bununla ilgili. Bence birazcık Rabbimin gücünü unutuyoruz, kendimize bağlıyoruz, sanki bizim elmizdeymiş gibi. Değil ama hiçbir şeyin olmadığı gibi.
yuzde yuz katiliyorn kuzum.

Maşallah, mis gibi ikinci çizgi. Hayırlı uğurlu olsun. Sağlıkla gelsin bebişler ❤️❤️❤️

Çok güzel artmış canım. Böyle devam etsin inşallah. ❤️

Yani bu ümitsizlik ara sıra beni de yokluyor gerçekten, ama olabildiğince sesini kısıyorum karamsar düşüncelerin. Her ay aynı umutla beklemeye gayret etmek gerek. Umudumuz dua olup kabul olsun inşallah ❤️

Aynen kesinlikle katılıyorum. Hamişler bizim için birşey yapmak istiyorlarsa bu dua etmek olsun lütfen. ❤️

Canım bu geceyi es geçsen de sabah erkenden yapmanı tavsiye ederim.

@cheesecake-im Çizkekim naptın gittin mi kan vermeye?
Malesef canım eşim o kadar yorgun geliyoki üzülüyorum onada bişey diyemiyorum bu akşam söylerim okeylerse okeyim bende ama demezse üsteleyemem daha zaten hasta sırılsıklam geliyor her akşam :/

Kızlar ben de Ocak adetime kadar gebe kalmazsam yumurta takibi yaptırayım diyorum, klomen kullanıp. Aranızda klomenle gebe kalan var mı

X