İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canim mutlaka degerlendir ama devam et siliklestigini gor ki catladigindan emin ol
Kaç aydır istiyorsun canım sen?

Canım evet bugünü muhakkak değerlendir. Benimki bir tık daha koyusuydu. Yarın daha koyu çıkarsa yarını da değerlendirirsin, silikleşirse de muhakkak değerlendir.
canım eğer yarın koyu olursa değerlendiremiycem ben çabuk tahriş oluyorum hemen yara yapıyor yarına mümkünatı yok :KK43:

Seyma üzülüyorum sonra cikmayinca idrar testine alistim artik negatif görmeye ama kan testinde negatif çıkınca cok kötü oluyor insan:silah:
Sonuçta yüzleşmem gereken bir gerçek var. Ve bence ne kadar erken o kadar iyi her türlü.

14 aydır istiyroum canım evlendigimizden beri :) sen ne zamandır istiyorsun
Ben o zaman hiç söylemeyeyim. Hakkım yok sanırım konuşmaya. Canım bu ay doktora git muhakkak.

Kizlar bişey sorcam bu ovu testi ne kadar koyu çikarasa o kadar iyi mi oluyor yumurta yani kaliteli nasil oluyor bilen varmi
Yok canım hiç alakası yok. Koyu çıkması denk gelmeyle alakalı günün herhangi bir saatinde yaptığın için koyuluğu açıklığı değişiyor.

Sonuçta yüzleşmem gereken bir gerçek var. Ve bence ne kadar erken o kadar iyi her türlü.

Ben o zaman hiç söylemeyeyim. Hakkım yok sanırım konuşmaya. Canım bu ay doktora git muhakkak.

Yok canım hiç alakası yok. Koyu çıkması denk gelmeyle alakalı günün herhangi bir saatinde yaptığın için koyuluğu açıklığı değişiyor.
Ben. O gun biraz geç yaptim 1 saat kadar ondan demekki sağll kuzummm

X