İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare valla canım benim adet bitti 6 sında bugün 10 u test pik gösteriyor adet balangıcından itibaren 10.gün bugün yane :KK70: bu arada ovulasyon testim bu kızlar yorumlardanız memnun olurum Bugun değerlendireyim değilmi ? @canli anne @dilzapek @Meylen K Kutsal pamuk Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare @Kutsal panter N Nurlana14
Umutlu Anne Bekleyiste Umutlu Anne Bekleyiste
Çok güzel görünüyor maşallah kuzum . Kesinlikle değerlendir kuzum İnşaAllah güzel haberler verirsin diğer ay :)

Yok takvime bakma sakın bir doğru yakalar ama diğerleri yanlış oluyor
Evet geçen ay o günlerde tutturamadım diye üzülmüştüm ben bu ay 14 ünde en uygun günü gösteriyo . İnşallah hepimiz hayırlı haberler veririz en azından belirtilerimi görmüş oldum bugün acayip adet gibi bi akıntım vardı ve belim çok ağrıyodu bundanmış meğersem :KK70:

Bakalım sayınca da geçmiyor umursamayayim diyorum ama yine aklıma geliyor istemsizce :) ıyi adetin bitince çalışmalara son gaz devam bende adet olayımda doktora gidicem randevum var klomenı isteyecem artık ya tedaviye baslayim yeterince geciktim
Kaç aydır istiyorsun canım sen?

Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare valla canım benim adet bitti 6 sında bugün 10 u test pik gösteriyor adet balangıcından itibaren 10.gün bugün yane :KK70: bu arada ovulasyon testim bu kızlar yorumlardanız memnun olurum Bugun değerlendireyim değilmi ? @canli anne @dilzapek @Meylen K Kutsal pamuk Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare @Kutsal panter N Nurlana14
Umutlu Anne Bekleyiste Umutlu Anne Bekleyiste
Canım evet bugünü muhakkak değerlendir. Benimki bir tık daha koyusuydu. Yarın daha koyu çıkarsa yarını da değerlendirirsin, silikleşirse de muhakkak değerlendir.

Evet geçen ay o günlerde tutturamadım diye üzülmüştüm ben bu ay 14 ünde en uygun günü gösteriyo . İnşallah hepimiz hayırlı haberler veririz en azından belirtilerimi görmüş oldum bugün acayip adet gibi bi akıntım vardı ve belim çok ağrıyodu bundanmış meğersem :KK70:
Canım inşallah hcg testinde de aynı koyulukta ikinci çizgiyi görürsün ❤️

İnşallah bu ay tutmuştur canım ümitvar olalım dimi❤️❤️

Canım yapmaya devam az kalmış ama henüz tam koyu değil.

Canım pko gebe kalmaya engel değil, içini ferah tut. İnşaşlah ovulasyon un faydasını görür bu ay hamile kalırsın❤️

Hayır konış Pericim ki hayır olsun. Hiçbir şey olmaz Allahın izniyle. Allah sana ve bebişine şifa versin hastalıklardan korusun inşallah ❤️

Bak hala galiba diyo:sopa:

Hayırlı olsun canım. Heralde hamile kalmaktan daha çok merak ettiğim şey kalp atışını duymak heralde ❤️❤️O güçlü ses gibi tutunsun hayata, güçlü olsun hayatı boyunca inşallah. Darısı ben ve benim gibi isteyen herkese olsunnnnn:KK66:

Kız hala daha şaşkın mısın? Eşine söyledin mi?

Ayy ne de severim kız çocuklarını, bilmiyorum senin gönlün neyden yanadır ama kız çocuk gibisi var mı ya ❤️❤️
Amin allah razı olsun kuzum ❤

İnşallah bu ay tutmuştur canım ümitvar olalım dimi❤️❤️

Canım yapmaya devam az kalmış ama henüz tam koyu değil.

Canım pko gebe kalmaya engel değil, içini ferah tut. İnşaşlah ovulasyon un faydasını görür bu ay hamile kalırsın❤️

Hayır konış Pericim ki hayır olsun. Hiçbir şey olmaz Allahın izniyle. Allah sana ve bebişine şifa versin hastalıklardan korusun inşallah ❤️

Bak hala galiba diyo:sopa:

Hayırlı olsun canım. Heralde hamile kalmaktan daha çok merak ettiğim şey kalp atışını duymak heralde ❤️❤️O güçlü ses gibi tutunsun hayata, güçlü olsun hayatı boyunca inşallah. Darısı ben ve benim gibi isteyen herkese olsunnnnn:KK66:

Kız hala daha şaşkın mısın? Eşine söyledin mi?

Ayy ne de severim kız çocuklarını, bilmiyorum senin gönlün neyden yanadır ama kız çocuk gibisi var mı ya ❤️❤️

Seyma üzülüyorum sonra cikmayinca idrar testine alistim artik negatif görmeye ama kan testinde negatif çıkınca cok kötü oluyor insan:silah:

X