İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Selam arkadaşlar ben gebe değilim ama bu sigara mevzusuyla ilgili size bişey söylemek istiyorum... benim yakın komşum ve arkadasım aynı zamanda sigara içiyordu hamile kaldı ve bırakmadı ben Binlerce kez bırak dedim ama bayağı bayağı içiyordu... geçtiğimiz günlerde yani iki gün önce Doğum yaptı drlar anne karnında gayet sağlıklı dediler çocuk dünyaya bi geldi ki subhanellah... gözkapaklarının yarısı yok inanır mısınız yemin ederim... öyle üzüldük ki dr bile bu cok nadir yaşanan bişey demiş ve çocuğun hem gözleri kapalı hemde iki gözünün de yarı kapağı yok çocuk uyurken bile gözlerinin içi gözüküyo cok üzücü bi durum... demem o ki siz siz olun 9 aylık bi süreci evladınızın hayatına değişmeyin... ona ne gibi zararlar vereceğini tahmin edemezsiniz... belki de o arkadaşım suan kendine kızıyordur ki keşke içmeseydim de çocuğumu da bu halde görmeseydim... ne olursa olsun bu dünyada çocuğunuzdan kıymetli hiçbişey olmamalı... iyi geceler hepinize... Bi topiğe ben yazdım da oku kuzum :KK43:
Ayy allah korusun çok üzüldüm :KK43: ben de içiyorum ama hamile kaldığımı öğrendiğim an bırakıcam inşallah

Ayy bana atmayın sakın:KK43: hiç dayanamıyorum öyle. Bırakmayı düşünüyorum aslında bebeğim bakalım inşallah
Kuzum bende öğrenince bırakıcam diyordum bayağı içiyordum çünkü normalde sigara ama öğrennce de sadece tek tük içmeye başlayabildim bu sigara lanet bişey bağımlılığının diğer madde kullananlardan farkı yok içmediğimde bütün vücudum geriliyor o yüzden tek tük olsun içiyordum malesef bebişi gördüm içmiycem inşaallah bundan sonra sende içme bebişine hazırlık olarak başla sende içmemeye şimdiden❤

Kuzum bende öğrenince bırakıcam diyordum bayağı içiyordum çünkü normalde sigara ama öğrennce de sadece tek tük içmeye başlayabildim bu sigara lanet bişey bağımlılığının diğer madde kullananlardan farkı yok içmediğimde bütün vücudum geriliyor o yüzden tek tük olsun içiyordum malesef bebişi gördüm içmiycem inşaallah bundan sonra sende içme bebişine hazırlık olarak başla sende içmemeye şimdiden❤
İçme kuzum bebişi de gördün ya eline aldığın an aklına gelir zaten dmi ❤️❤️ ben de denicem canım benim inşallah

X