İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

BAna da klomen yazalım dediler ya femera da faydalıymış sanırım senin yumurta çatlamıyor muydu canım ?
Catliyordu canim iki kere zayen onceden hamile
Kaldim soktor yuzu gormesen ama basariyla sonuclanmadi bendr daha fazla vakit kaybetmek
İstemedim femara bana cok yaradi yumurtalarim cok guzel buyudu soktorda riske atmayalim igneyi vuralim dedi cok sukur oldu

Erkenden doktora git canım gitmedysen progestan falan yazar.Benim iki kaybım var doktora ulaştım,direk progestan sabah akşam birde hafta da bir pruton kullan dedi.
Gittim canim gittim cuma ogrendm cumrtesi sabah gittik cok aukr progrstan basladim rahim duvarim cok guzel kalinlaasmis dedi iste sali kan testi istedi sen kan testo yaptirdinmi

profil resmim nasil. first ladyler:)
Güzel olmuş hayırlı olsun. ❤️

Slm kızlar bat tarihim 14 aralık fakat ayın 7sinde kahverengi lekem gelmeye başladı çok az miktarda geliyo duruyo ara ara geliyo mide yanmam ve baş ağrım oluyo bugünde mide bulantısı oldu ovulasyon günümü iyi değerlendirdim...
Niye böyle oldu anlamadım hiç 1 hafta önceden böyle lekelenmem flan olmazdı yerleşmemi bu bilemedim aynı şeyleri yaşayanlar var mı acaba ?
Canım yerleşme kanamasıdır muhtemelen. Öyleyse tahminen 4-5 gün sonra falan testte belli olur.

Ay canim hic korkma bende iki ay once kimyasal oldum 5 ve 10 cikti bak hamileyim simdi kimyasal gebelik rahmin saglikli oldugunu gosterirmis sagliksiz dollenmyi kabul etmedigi icin darisi sana cok yakin zamanda tekrar guzel haberlerini alcaz insallah eminim
Canım yaşadığın kimyasalı ne zaman öğrendin? Adet gecikmesinin kaçıncı günüydü ve değer ne zaman düştü ne zaman kanaman başladı detaylıca yazabilir misin?

Kizlar benim de bat ım yarın.Çok heyecanliyim..Dua ediyorum hep adet olmayayim diye. bu sabah yapmadim. negatifi görmek istemedim. inşallah yarin olmazsam sali yaparim.
Yok yok valla cuma yap ya ne acelesi varr :sopa:Benim bi sopam var canım sen bilmiyorsun sanırım :KK43:

Benim test bu duruma
Geldi cok sukur
Ohhh ne güzel çift çizgi. Mis gibi. Bakıp "Keşke" diyen herkese nasip et Allahımmmm tez vakit sağlıkla hayırlısıyla inşallah ❤️❤️❤️❤️

canim benim. sen hamilesin degil mi? öyle mi hissediyorsun? keşke öyle olsa. hayirli zamanda olsun tabiki ama o kadar cok istiyorumki. bana moral oldu sözlerin. teşekkür ederim. ben de o kanamadan dolayi biraz umut var. 5 gun once kahverengi lekelenmem oldu. yerleşme olabilir mi diyorum tabiki başka bir sebebi de olabilir. doktor bana geç yumurtluyorsun dedi. o yuzden cikmaz diye testi geç yapmak istiyorum.
Ne zaman yumurtluyormuşsun canım?

vala balim bence hamile olunca insan his ediyor rabbim tarifindan bir mukafat .belirtilerim var gecikmemede halsizlik hersey ama ne yazikki o his yok bende. :)
Esma hisle olsaydı bu işler ben bu ay hamileydim. Ama değilmişim. Demek ki herkes hissetmiyormuş.:KK54:

Güzel olmuş hayırlı olsun. ❤️

Canım yerleşme kanamasıdır muhtemelen. Öyleyse tahminen 4-5 gün sonra falan testte belli olur.

Canım yaşadığın kimyasalı ne zaman öğrendin? Adet gecikmesinin kaçıncı günüydü ve değer ne zaman düştü ne zaman kanaman başladı detaylıca yazabilir misin?

Yok yok valla cuma yap ya ne acelesi varr :sopa:Benim bi sopam var canım sen bilmiyorsun sanırım :KK43:

Ohhh ne güzel çift çizgi. Mis gibi. Bakıp "Keşke" diyen herkese nasip et Allahımmmm tez vakit sağlıkla hayırlısıyla inşallah ❤️❤️❤️❤️

Ne zaman yumurtluyormuşsun canım?

Esma hisle olsaydı bu işler ben bu ay hamileydim. Ama değilmişim. Demek ki herkes hissetmiyormuş.:KK54:
Canim kimyasali adetimden 2 hun once ogrendkm 5 cikti sonra 10 olsu ama uc gun gecikmeyele adet oldum ve doktor kimyasal dedi yukselmeden gtti

Catliyordu canim iki kere zayen onceden hamile
Kaldim soktor yuzu gormesen ama basariyla sonuclanmadi bendr daha fazla vakit kaybetmek
İstemedim femara bana cok yaradi yumurtalarim cok guzel buyudu soktorda riske atmayalim igneyi vuralim dedi cok sukur oldu
Ne güzel maşallah canım . Bana göre hamile kalabiliyorsa bi insan tekrar kalır tabi Rabbim acı göstermesin de . İnşaAllah sağlıkla ilerler .

Cok kuzum üzülmedim böyle hevesten duygulandım bi an ahahah :))) eşimin hayalleri cok komikte :))) diyo böyle altını bezliyonda külotlu çorap giyiyoda paytak paytak yürüyo ya diyo kızımı öyle görsem bayılırım :)) :)) dedim eşime şimdi canım cok doğru dedi alayım bende yerim o da yesin canım cok sağol ben bide sence folik asitime devam edeyim mi
Bu hayal eşimdede var hani beziyle çıplak geziyoya kaçıp evin içinde öyle koşturmasını izleyip bacaklarını ısıracakmış :) herkese nasip olsun

X