İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ben de yarın gidip yazdırcam kuzum benim hiç yokta zaten
Aynen canim ben kendi kendime deneyip zaman kaybetmek istemedim doktorum zaten inferlite uzmani tup bebek kisminda bana yumurta gelistirici ilac yaZdi ama
Klomen degil femara sonra catlatma ignesi ve oldu cok sukur tabi keci boynuzu pekmezi bence onemli mayiadaki hamileligimde doktor yuzu gormedm ama esime hep pekmez yesirdim yine tuttu

kizlar agrilarinizi bir tarifleseniz biz bekleyenlere ne guzel olur. adet oncesi agriya benziyor mu?

Benim arada adet sancısı gibi giriyor bikaç dakika da geçiyor. Gün içinde ara ara kasıklarım hafif ağrıyor. Birde sanki bacağım daki damarlar çekiliyormuş gibi oluyor canım.İnşAllah yardımcı olablmişimdir.

Valla abla sen de var kac cocuk sen bizden cok tecrubelisin bence ya biz daha yeni ogreniyoz bu hisleri
vala balim bence hamile olunca insan his ediyor rabbim tarifindan bir mukafat .belirtilerim var gecikmemede halsizlik hersey ama ne yazikki o his yok bende. :)

Anladım canım benim dr bana hiçbişeye gerek yok dedi ya yasım da küçük bakalım bi kere daha deneyelim olmazsa artık o zaman bana da verir heralde bişeyler :)))

BAna da klomen yazalım dediler ya femera da faydalıymış sanırım senin yumurta çatlamıyor muydu canım ?

canim doktor bana geç yumurtluyorsun demisti. bir de negatifi gorup uzulmek istemiyorum. en azindan direkt adet olayim ya da varsa direkt pozitifi goreyim.

Geçte yumurtlasan adet günün geldi bence varsa silikte olsa çıkar canım.Hiç erteleme bence,kendi kendni yiyip duracağına en azndan netlik olur.Yinede sen bilrsn tabi. Güzel haberlerini bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…