İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ahhh kuzum geçmez valla bende suan zaman geçsin de bi an önce çalışmalara tekrar devam edeyim diye bekliyorum ama gecmiyooo
Ay canim hic korkma bende iki ay once kimyasal oldum 5 ve 10 cikti bak hamileyim simdi kimyasal gebelik rahmin saglikli oldugunu gosterirmis sagliksiz dollenmyi kabul etmedigi icin darisi sana cok yakin zamanda tekrar guzel haberlerini alcaz insallah eminim

İnsallah kuzum düsmanıma bile yasatmasın Rabbim seninkide zormuş valla canım... valla insallah hamilesindir canım bende bian önce sonlansın düşügümde devam edeyim diye bekliyorum senin gene sayılı gün çabuk geçer de benim daha belli değil

Aaaa canım oylemiymiş valla bilmiyodum valla cok sevindim İnsallah kuzum valla bi an öyle duygulandım neyse... dün eşim hayal kuruyordu öyle ki valla nasıl hevesliyiz diyo kızım olursa alıcam kızımı dışarda gezmeye götürcem eee dedim ben diyo sen evde durcan

Canim bence sen hamilesin ya insallah yanilmam ama oyle hissettim
canim benim. sen hamilesin degil mi? öyle mi hissediyorsun? keşke öyle olsa. hayirli zamanda olsun tabiki ama o kadar cok istiyorumki. bana moral oldu sözlerin. teşekkür ederim. ben de o kanamadan dolayi biraz umut var. 5 gun once kahverengi lekelenmem oldu. yerleşme olabilir mi diyorum tabiki başka bir sebebi de olabilir. doktor bana geç yumurtluyorsun dedi. o yuzden cikmaz diye testi geç yapmak istiyorum.

Ah canim uzulme allah saglikli versin yeterki bak sana bi tavsiye
Kimsayal gebelik sagliksiz yumurta yada sagliksiz spermlerden oluyormus doktorum bana saglikli yumurta gelismi icin hap verdi bende esime keci boynuzu pekmezi yedirdim ve ilk bu sekilde denemede oldu

Canim valla oyle hissettim hamileyim cok sukur ama tabi daha kese falan gormedik erken ogrendim 3+4 uz diger hamileligimde benimde lekelenmem olmustu ertesi gun test yapmisim cikmisti insallah seninkide
Oyledir

Cok kuzum üzülmedim böyle hevesten duygulandım bi an ahahah :))) eşimin hayalleri cok komikte :))) diyo böyle altını bezliyonda külotlu çorap giyiyoda paytak paytak yürüyo ya diyo kızımı öyle görsem bayılırım :)) :)) dedim eşime şimdi canım cok doğru dedi alayım bende yerim o da yesin canım cok sağol ben bide sence folik asitime devam edeyim mi

Et canim ben mayida kurtaj oldum temmuz 31 de ameliyat o gunden beri folik asit iciyorum kac ay oldu dusun hatta d vitaminida iciyorum o cok onemliymis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…