İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ohh afiyet en sevdiğim menü balıklı menü, ama kızartmadan sonrali kokuya dayanamıyorum esma :KK43:

Haftasonu geçiştiririz genelde. Biraz dışarı çıkıp hava aldık. Çiğ köfteyi severiz ikimizde birer dürüm, şimdi de bir çorba yaparım heralde.

Kız esma iyiki 2 kişiyiz yoksa düşün düşün canım çıkardı yahu :KK66: ama tabi yine de 3 kişi olmayı nasip etsin Allah :KK66:❤️
amin kuzum cocukta ne var ki ona bir corba yaparsin ayri zaten kizartma turu seylere bayilir cocuklar rabim sanda nasio etsin:KK43: kuzu kokuyu birak birde balik sonrasi hep kavga olur:)

Ohh afiyet en sevdiğim menü balıklı menü, ama kızartmadan sonrali kokuya dayanamıyorum esma :KK43:

Haftasonu geçiştiririz genelde. Biraz dışarı çıkıp hava aldık. Çiğ köfteyi severiz ikimizde birer dürüm, şimdi de bir çorba yaparım heralde.

Kız esma iyiki 2 kişiyiz yoksa düşün düşün canım çıkardı yahu :KK66: ama tabi yine de 3 kişi olmayı nasip etsin Allah :KK66:❤️
Afiyet olsun kuzum o zaman menü söylememe gerek kalmadı :)

Kızlar benim diş etlerim baya kötü ya bişey çiğneyip zarzor yiyorum acıyor baya. Hamilelikle bir alakası olamaz herlde dimi.
Canım hamile olanlar yardımcı olur sanırım biz malum birşey bilmiyoruz daha :) da nasıl gidiyor gebelik başka belirtiler de var mi

Slm kızlar bat tarihim 14 aralık fakat ayın 7sinde kahverengi lekem gelmeye başladı çok az miktarda geliyo duruyo ara ara geliyo mide yanmam ve baş ağrım oluyo bugünde mide bulantısı oldu ovulasyon günümü iyi değerlendirdim...
Niye böyle oldu anlamadım hiç 1 hafta önceden böyle lekelenmem flan olmazdı yerleşmemi bu bilemedim aynı şeyleri yaşayanlar var mı acaba ?

Adlinaa Adlinaa canım normal dış eti şikayetleri hamilelikte iyice artabilir, ben suphelenmeye basladigimda hamilelikten, üst damagim kabarmisti ve azı dişlerimin etleri acıyo hala arada :)

Benim de üst damak şiş acıyo, arka dişlerimle de bişey yerken baya acıtıyor. Hormonlardan o zaman.Umarım en kısa zaman da geçer.Sağol canım.

Slm kızlar bat tarihim 14 aralık fakat ayın 7sinde kahverengi lekem gelmeye başladı çok az miktarda geliyo duruyo ara ara geliyo mide yanmam ve baş ağrım oluyo bugünde mide bulantısı oldu ovulasyon günümü iyi değerlendirdim...
Niye böyle oldu anlamadım hiç 1 hafta önceden böyle lekelenmem flan olmazdı yerleşmemi bu bilemedim aynı şeyleri yaşayanlar var mı acaba ?

Sebebini hiç bilmyorm canım ama kahve akıntı devam ediyorsa yarın direk doktora git bence.İhmale gelmez.

X