İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yani düşünüyorum ama gerçek bu olsa olurdu 1 yılda hiçmi denk gelmedi yani millet kazara hamile kalıyor biz birde deniyoruz güya ne bileyim ister istemez böyle düşünüyorum
Her nasip vaktine esir İnşaAllah bize denasip olacaktır ama biz çok bekletmeden gelsin istiyoruz . İnşaAllah inşaAllah en kısa zamanda hamileyiz yazarız canım sen gene kötüyü düşünme kötüyü çağırmayalım

Yani düşünüyorum ama gerçek bu olsa olurdu 1 yılda hiçmi denk gelmedi yani millet kazara hamile kalıyor biz birde deniyoruz güya ne bileyim ister istemez böyle düşünüyorum
Bana tedaviye başlayalım dedi yani hormon klomen çatlatma iğnesi İnşaAllah faydası olur ama doktorlarda tuhaf . Gittin mi daha önce doktora canım ınofolıc klomen kullandın mı?

Hayırlı geceler canlarımmmm❤️❤️❤️ Benim yarın sınavım var benim için dua ederseniz cokkk memnun olurum edenden de etmeyendende şimdiden Allah razı olsun ❤️❤️❤️
Hayırlı geceler canımmm hoş geldin nasılsın ? İnşaAllah güzel geçer başarılar diliyorum Rabbim yardımcın olsun. Sen yaparsın ❤️:dua:

Bunu deniycem canım. İnşallah işe yarar.

O gerginlik hamilelik belirtisi de olabilir pek tabii.

Canım göğüs ucu hassasiyeti oluyor muydu sen de? Adet belirtsinde genelde hassaslık genel ağrı olur ama hamilelik belirtisinde ucu ağrır diye biliyorum

Soğan kürü inşallah işe yarar canım. ❤️

Herifle film izledik canım. Şimdi bitti. :KK66: sen nasılsın?
Yok canim ya olur bnm once uclarda hassaiyet sonra ağrıyor ya

Her nasip vaktine esir İnşaAllah bize denasip olacaktır ama biz çok bekletmeden gelsin istiyoruz . İnşaAllah inşaAllah en kısa zamanda hamileyiz yazarız canım sen gene kötüyü düşünme kötüyü çağırmayalım
Düşünmüyorum da biliyorum gibi sanki gittiö doktora direk inofolic verdi yolladı 3 ay kullan dedi benimki inofolicle olcak iş değil belli yani doktorumu değiştircem ben pek memnun kalmadım sallamadı gibi geldi bana inofolicle hamile kalırsam günahını almış olucam :)

Düşünmüyorum da biliyorum gibi sanki gittiö doktora direk inofolic verdi yolladı 3 ay kullan dedi benimki inofolicle olcak iş değil belli yani doktorumu değiştircem ben pek memnun kalmadım sallamadı gibi geldi bana inofolicle hamile kalırsam günahını almış olucam :)
Bende kalamadim 2 ay kullandim ben ki hiç gecikmezdim kullandiğim 2 ayda geçiktim 5 gün bu ay kullanmadim bakalim

Yeni mi başladın ınofoliğe çok hamile kalan var ben çok güvenmiştim doktor verdiğinde . Çünkü yumurtlamayı tetikliyormuş insülin direncini ayarlıyormuş .

X