İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Anladim canım sıkma canını çperşembe günü kanda bakildi bana negatif benim bile birazda olsa umudum var adet olmadiğin sürece bir umut vardir kuzum seninde alicaz güzel haberlerini inşallahhh
Böyle cok gecikince bi an önce adet olmak istiyorum vucudum geriliyo kötü oluyo ya zaten bende pco var normal yoldan hamile kalacağımı sanmıyorum :KK43:

Bende 90da doğdum ay senle kıyaslayınca 0 cocuk evde eşimle birbirimize bakıyoruz çok geç kaldkkkkk :olamaz:
aman kafan rahat kuzu iste ben hic bir sey .izlemiyorm. bir yere gidemiyorum sabah uykusu neydi onu unnuttum. kahvalti yok .oglen yok esim. gidince aksam yemegi o kadar:KK66: sonra neden zayifladin .diyorlar ya

aman kafan rahat kuzu iste ben hic bir sey .izlemiyorm. bir yere gidemiyorum sabah uykusu neydi onu unnuttum. kahvalti yok .oglen yok esim. gidince aksam yemegi o kadar:KK66: sonra neden zayifladin .diyorlar ya
Aman bosver bende bişi yok bende zayıfım rahatlık batıyo demek banada :) bu yasta nr güzel kurmuşsun aileni az büyüsünler rahatlarsın ama sen rahat durmuyosu kaşınıyosun :)

Aman bosver bende bişi yok bende zayıfım rahatlık batıyo demek banada :) bu yasta nr güzel kurmuşsun aileni az büyüsünler rahatlarsın ama sen rahat durmuyosu kaşınıyosun :)
aynen ben kasiniyormmm. fazlasiyla:) en son ebe esma buralara bi 5 sene daha ugrama demisti yoksa seni baglarim demisti:KK66: catlak kari ya .ona inat 10 tane doguracam:KK66:

Canım bak el musavvir ya musavvir bunu her namazın ardından 136 kere 40 gün boyunca oku Allah’ın izniyle tabi Allah bilir de bu sebeple cok hamile kalan olmus ❤️
Bunu deniycem canım. İnşallah işe yarar.

insallah canim da. benim pek umudum kalmadi. adet oncesi hep yasadigim gerginlikte basladi. uzgunum valla.
O gerginlik hamilelik belirtisi de olabilir pek tabii.

Kizlar bata son 10 gun var gogus ucu hassasiyeti basliyor snrm yine adet olacam snrm
Canım göğüs ucu hassasiyeti oluyor muydu sen de? Adet belirtsinde genelde hassaslık genel ağrı olur ama hamilelik belirtisinde ucu ağrır diye biliyorum

Selam kızlar! Nasılsınız? Bakamadım buralara Bayadır. Var mı yeni haberler?
Bu arada soğan kürüne başlayalı 5. Gün bugün. Akıntımda herhangi bir değişiklik yok. Ovu testleri de hala silik bile değil. Gölge. Adetin 12. Günü. Adet olmadan hamile kalmak istemiyorum zaten ama yine de takip ediyorum. Ama sizin de gördüğünüz gibi çok tırtım :KK70:
Soğan kürü inşallah işe yarar canım. ❤️

seymam canim benm neden yoksun neden sesin cikmiyor sensiz buralarin tadi tuzu yok iyi kalbli guzel insan
Herifle film izledik canım. Şimdi bitti. :KK66: sen nasılsın?

Tedaviye başladinmi yoksa yenimi gitcen canım sen
Yok tedaviye başlamadım bundan sonra gidicem düşünüyorum bakalım kendiliğinden olmuyor çünkü

aynen ben kasiniyormmm. fazlasiyla:) en son ebe esma buralara bi 5 sene daha ugrama demisti yoksa seni baglarim demisti:KK66: catlak kari ya .ona inat 10 tane doguracam:KK66:
Kadın bezmiş senden her yıl gelme demiş :)
yanlis anlama kuzu esinde bir baktirsin kendine:KK43:
Eşimde sorun yok baktırdık bendede pco dışında birşey yok :KK43:

Bunu deniycem canım. İnşallah işe yarar.

O gerginlik hamilelik belirtisi de olabilir pek tabii.

Canım göğüs ucu hassasiyeti oluyor muydu sen de? Adet belirtsinde genelde hassaslık genel ağrı olur ama hamilelik belirtisinde ucu ağrır diye biliyorum

Soğan kürü inşallah işe yarar canım. ❤️

Herifle film izledik canım. Şimdi bitti. :KK66: sen nasılsın?
Dene bitanem tabi yarar ❤️

X