İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

allah allh. bence engelin yok sadece. yeterince calismiyon ben senin yerinde olsam kafamda sole bir matematik yapardim yumurtlamayi bulmak icin 14 cikarmak lazim e senin dongund 40 ise. adetten baslayarak .bittigi gunden baslayip 26. 28 gune kadar calisirim bir kerede bole dene:)
Geçen ay adet bittiktn sonra gün aşırı diğer adete kadar denedik o da yok olmuyo brnce yumurtam çatlamıyor bana öyle geliyo

allah sabir vrersin birde okul cekilmez o tebesir tozlari. inss kisa zamnda kurtulursun su rahatsizliktan dilo sana bisey diyecem belki bu senin icin bir sanstr. esimde polis olmak icin cok cabaladi. sagliktan gecemedi bir bakti safra kesesinde polip var .di ameliyat olmasi sartti ameliyat olduktan sonra. saglik raporundan gecti. iste kuzum sende sagligina kavusup rahatlayacaksin hem gebelikte zaten burun cok fazla insani rahatsiz ediyor karnin buyuyor nefes alamiyorsun burun hormonlardan hep tikali .kuzum hemn ol tedavini zaten somestr tatili yaklasiyor. o zamn calismalara baslarsin
Kuzum sağolsun müdürüm tahtaları değiştirdi. Tebeşir kullanmıyoruz. Alerjim ondan kaynaklı değil. Birden başladı ağustosta. Ve neye alerjim var bilmiyorum. Detaylı test yapılması lazım o da çapada falan var. Çok uzak, uğraştırıyor.yapamam yani. Evet, ben de tedavim olup tekrar çalışmalara başlayacağım doktor kontrolünde.

Bende 90da doğdum ay senle kıyaslayınca 0 cocuk evde eşimle birbirimize bakıyoruz çok geç kaldkkkkk :olamaz:
Kız ben 87 liyim ben öleyim o zaman. Demeyin öyle. Nasip ne zamansa o zaman olacak inşallah.

Allah en kısa sürede nasip etsin inşallah canım ben tam pcoyu anlayamadımda senin bu pcoda ne gibi sorunların vardı acaba
Canım kiminin yumurtalıklarında kiminin hormonlarında sıkıntı varmış. Benimkinde yumurtalıklarda sorun var. Normalde tek yumurta oluşması gerekirken bizde birden fazla yumurta büyüyor ama içlerinden bi tanesi baskın gelip olgunlaşmadığı için kist halinde kalıyorlar. Kendiliğinden hamile kalan da var destekle kalan da. Mesela Genelde tüp bebeğe başvuranların sorunları farklı olduğu için olasılık çok yüksek değildir. Ancak biz pcolular un yumurtası geliştirilebildiği için tüp bebekle gebe kalma olasılığı diğerlerine göre daha yüksek.

Böyle cok gecikince bi an önce adet olmak istiyorum vucudum geriliyo kötü oluyo ya zaten bende pco var normal yoldan hamile kalacağımı sanmıyorum :KK43:
Rahat olalım canım. Olmuyor yoksa ne yapsak da. Rahat olalım ki olsun Yoksa sürüp gidecek böyle tedavilere rağmen. Kısmetten öteye köy yok. Gerekeni yapıp dua edeceğiz. Nasipte varsa olacak inşallah. Ama doktorum ilk olarak rahat olacaksın demişti bana. Çünkü değilsen boşuna yapmış oluruz her şeyi dedi.

Bana hiç bırakma devam et dediler ama ilk başlarda gittiğim bir doktor klomene başlayalım demişti işte kist yapıyor diye duymuştum .
Canım kist yapma olayı şöyledir diye düşünüyorum. Klomen yumurta geliştiriyor. Çatlar ve Yumurta döllenirse bebek olur, çatlar da döllenmezse adet olur çatlamazsa büyümeye devam eder kiste dönüşür. Büyümeden de kalabilir. Ama ona kist diyoruz işte. Há farklı bir kiste neden oluyorsa bilemem. Benim 20 yumurtam vardı eylülde. Çoğu çatladı ama 4-5 tanesi kalmıştı. Adetken karından baktı doktor. Çatlamayanlar kiste dönüşmüş dedi. Her ay adetle atılır dedi kistler ama şansıma o adetle hepsi atıldı.

Bunu deniycem canım. İnşallah işe yarar.

O gerginlik hamilelik belirtisi de olabilir pek tabii.

Canım göğüs ucu hassasiyeti oluyor muydu sen de? Adet belirtsinde genelde hassaslık genel ağrı olur ama hamilelik belirtisinde ucu ağrır diye biliyorum

Soğan kürü inşallah işe yarar canım. ❤️

Herifle film izledik canım. Şimdi bitti. :KK66: sen nasılsın?
İnşallah canım. Sağolasın. Bu arada bir sürü alıntı yapıp hepsine cevap vermen çok hoşuma gitti ben dede öyle yaptım ayrı ayrı yazmaktansa :))))

Aslında ben cok kafama takmıyorum eşim çok istiyor evlendiğimiz ilk günden beri sürekli cocuk isteği var şu sıralar daha cok arttı benide ister istemez etkiliyor adet günleri yaklaşınca acabamı diyorum bende yoksa böyle çok isteyipte olmaması beni üzer kendimi öyle kaptırmıyorum herkes cocuk sahibi olmak ister öyle düşünüyorum zamanı oldugunuda biliyorum ama evdekine anlatamıyorum :)))

Olucak inşallah canım. Senin güzel haberini de alacağız inşallah. Eşine bakılmış mıydı?
Aslında ben cok kafama takmıyorum eşim çok istiyor evlendiğimiz ilk günden beri sürekli cocuk isteği var şu sıralar daha cok arttı benide ister istemez etkiliyor adet günleri yaklaşınca acabamı diyorum bende yoksa böyle çok isteyipte olmaması beni üzer kendimi öyle kaptırmıyorum herkes cocuk sahibi olmak ister öyle düşünüyorum zamanı oldugunuda biliyorum ama evdekine anlatamıyorum :)))

Kızlar kendimce size tavsiyem bol su için,keçi boynuzu pekmezi tüketin bir de ben geçen haftalrda nerdeyse hergün havuç portakal ve muz yedim.Belki onların da ilk aydan hamile kalmama faydası olmuştur. D vitamini,B12 ve demir i ihmal etmeyin.Testlere göre depoları fulleyin hemencik hamile kalırsınız İnşAllah.

X