İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

bilmiyorum canım bana sadece kullan haftaya gel dedi iğnesiz olmuyomu peki :KK43:
Haftaya gittiğinde yumurtanı ölçer büyük ihtimalle. LH a da bakabilir tekrar. Büyüklüğüne göre yine şu gün falan der bence. Sonrasında gittiğinde de ilişki zamanlarını söyler sana. Aşağı yukarı böyle bi süreç bekliyor seni. Güzel şeyler olacak kuzum. İçini ferah tut.

Evt canım araliksiz 15 gün akşamda içsen iyi olur ama uymuyorsa yapicak bişey yok şifa olsun atlatirsin canım Allahşn izni ile akintinda bi farklilik varmi
Canım akşam yapamıyorum maalesef. Yapsam da düzen olmayacak. 1 içicem 4 içmeyecem belki. Öyle yani. Yapalım bakalım 10 gün daha. Hayırlısı artık. Ameliyat sonrasına hazırlık yapmış olurum ben de.
Ağrım oluyor genelde canım. Belim ağrıyor genelde. Kasıklarım ağrıyor. Akıntıda farklı bi şey görmedim. Yoğun bi durum yok. Sarı leke bırakıyor bazen. Şeffaf yapışkan geliyor bazen. Eskiden de böyleydi.

dilancim naslsin canm benm hep aklim sendeydi umarim iyisindir
Sağol canım. Iyiyim diyelim. Zor nefes alıyorum. Et çok büyümüş. Pazartesi başka bi doktora daha gideceğim. Şimdilik 2 doktor da ameliyat dedi. Biri benim eski doktorum zaten. Etin olduğu sol taraf tamamen tıkalı nerdeyse. Dolayısıyla sol kulağımı etkilemeye başladı. Kulağım tıkanıyor, çınlıyor. Bazen az duyuyor. Yani bir an önce aldırmam lazım bu eti. Alerji de devam hala tabii. Zaten alerji tetikledi,, eti büyüttü.

Sağol canım. Iyiyim diyelim. Zor nefes alıyorum. Et çok büyümüş. Pazartesi başka bi doktora daha gideceğim. Şimdilik 2 doktor da ameliyat dedi. Biri benim eski doktorum zaten. Etin olduğu sol taraf tamamen tıkalı nerdeyse. Dolayısıyla sol kulağımı etkilemeye başladı. Kulağım tıkanıyor, çınlıyor. Bazen az duyuyor. Yani bir an önce aldırmam lazım bu eti. Alerji de devam hala tabii. Zaten alerji tetikledi,, eti büyüttü.
senin sagligin herseyden onemli canm. umarim cok yakinda sagligina kavusursun bir spreyi neyim. yokmu

senin sagligin herseyden onemli canm. umarim cok yakinda sagligina kavusursun bir spreyi neyim. yokmu
Canım alerji ilacı alıyorum her gece pek bi etkisi yok. Burun tıkalı olduğu için spreyler de etki etmiyor. Kısa sürede kötüleşti. İşin kötü tarafı doktorum dedi ki yumurta geliştirici iğneler tetiklemiş olabilir bu durumu. Pazartesi diğer doktora da soracağım. Eğer öyleyse nasıl olacak hiç Bilmiyorum.

Canım alerji ilacı alıyorum her gece pek bi etkisi yok. Burun tıkalı olduğu için spreyler de etki etmiyor. Kısa sürede kötüleşti. İşin kötü tarafı doktorum dedi ki yumurta geliştirici iğneler tetiklemiş olabilir bu durumu. Pazartesi diğer doktora da soracağım. Eğer öyleyse nasıl olacak hiç Bilmiyorum.
ne alaka ya diyecem doktor daha iyi bilir. deniz suyu viks falan fayda eder mi acaba

İyi akşamlar kızlar nasılsınız ben hala adet olamadım gögüslerim deli gibi acımaya başladı kasık ağrım var kaç gündür ama bi türlü olamıyorum 5 gün gecikti yine :KK43:

Kuzum endişelenme. Oluyor. Benimki kendiliğinden çatlamıyor diye iğneyle çatlatıyoruz. Ama geçen ay kendi çatlar demişti yine de verelim diye sordu olur demiştim.
Haftaya gittiğinde yumurtanı ölçer büyük ihtimalle. LH a da bakabilir tekrar. Büyüklüğüne göre yine şu gün falan der bence. Sonrasında gittiğinde de ilişki zamanlarını söyler sana. Aşağı yukarı böyle bi süreç bekliyor seni. Güzel şeyler olacak kuzum. İçini ferah tut.
inşallah kuzum hepimiz için herşey güzel olur. senin sorun neydi peki kaç aydır deniyorsun iğneyi

X