İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bu kadar erken yaşamadım canım erken adet olduysam bile bu ağrılarla birlikte kanamam da gelirdi bu kez sadece ağrılar var bakalım inşallah erken adet olmam daha 9 gün var

Canım benim de adetime bir hafta varken adet sancım başladı hatta erken adet olucam sandım ama hamileymişim meğer.

Hiç kalmadım tüpler tıkalı mi diye hep bir korku var icimde evlendigimden beri ben istiyroum eşim 3 4 aydır istiyor önce hic istemedi
Anladım canım de bana gecende biz en az 6 hatta 1 yıl hamile kalamayınca rahim filmi cekiyoruz dedi sende istersen bi çektir yani bi kontrollerini ettir

Anladım canım de bana gecende biz en az 6 hatta 1 yıl hamile kalamayınca rahim filmi cekiyoruz dedi sende istersen bi çektir yani bi kontrollerini ettir
Işte burda doğru düzgün doktor yok baştan savar gibi gönderiyorlar insani sinir ediyorlar ayın 20 sine randevu aldım adetimin 3.günü olacak o zaman ısrar edeyim rahim filmi istiyroum diye napim aklımda duracağına yapım gitsin

Aynen kuzum bence de yaptır prolaktin kan pıhtılaşması troid falan hepsine ama insallah gerek kalmaz da hamilesindir

Allahım bütün mucizelerine inanırım elbet vardır hepsinde bir hayır keza meryem süresi de öyle bir tanidigim onun sayesinde hamile kaldi
Evet oda var canım sen dene Allah’ın ismi zararı olmayacağına göre faydası da bol olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…