İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kuzum benim öyle pek akıntım olmaZ ama sanki beyaz akıntım vardı diye hatırlıyorum canım
Inşallah öyledir canısı sağol herşey için sizinle konuşmak o kadar iyi geliyor ki Allahım hepinizden razı olsun rabbim ne dileğiniz varsa versin ıyi ki varsınız ❤❤❤❤❤❤❤❤

Inşallah öyledir canısı sağol herşey için sizinle konuşmak o kadar iyi geliyor ki Allahım hepinizden razı olsun rabbim ne dileğiniz varsa versin ıyi ki varsınız ❤❤❤❤❤❤❤❤
Ne demek bitanem ben ne yaptım ki az önce senin dediğini bende eşime dedim dedim buradaki insanlar olmasa belki ben bu durumu daha zor atltabilirdim ama onlar sayesindedaha kolay atlattım dedim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ne demek bitanem ben ne yaptım ki az önce senin dediğini bende eşime dedim dedim buradaki insanlar olmasa belki ben bu durumu daha zor atltabilirdim ama onlar sayesindedaha kolay atlattım dedim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Iyi demissin canım gerçekten de öyle yeri geliyor en yakının olan annene bile anlatmaya utanıyorsun ya da sıkılır diye diyemiyosun şahsen öyleyim ben ama burda hepimiz aynı seyi istiyoruz ve birbirimizi anlıyoruz :KK68:

hamile degilim ki balim iki gundur cok yaniyor ogurme geliyor aniden kuru ekmek yedim o bastrdi valla
Regl oldun mu? Olmadiysan bence umut kesme mide yanmasindan ögürme olmaz kız , benim gastritim var bazen kezzap içmiş gibi yanar ama ögürdügümü hatırlamıyorum :) bu arada testini gördüm benim bi testim öyle çıkmıştı sonra bi baktım pembe çizgi oldu .

X