İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kızlar size tavsiyem bian önce gidip doktora görünün bu ay olur diye diye ertelemeyin
kızlar size tavsiyem bian önce gidip doktora görünün bu ay olur diye diye ertelemeyin
3.günü kuzum inşallah sorun yokturda galiba bu değerlerden dolayı hamile kalamadım
Olabilir canım baktimda sende bakmissindir hemn göster sonuçlarini tedavine başla çok çok geçmiş olsun

Kuzum bana aynen anlattigim gibi oldu, eksigi yok inan, insAllah seninde cikacak ya, hayirli olsun diyelim simdiden, sen sabah testi tekrarla, durumun musaitse ozelde bi kan ver bakalim

Benim de o uzayan akıntım ovulasyon sonrası 5, 6 gün kadar oldu.
Şu an az az ara ara hatta daha koyulaşmış gibi, ben de kendimi hamile ilan ettim bakalım nasip
Bat 12 aralık, bugün test yaptım çok erken olduğunu bile bile, tabi tek çizgi çıktı.
Az önce baktım ince bir çizgi var ama saatler sonra çıkan çizgi daha önce de olmuştu.
Yarın da yapıcam bakalım, heyecan dorukta

kızlar hormon testinden anlıyan varmı
Lh yuksek olunca canimpolikistikten supheleniyorlar hemen, tabi tek basina bu yeterli degil sanirim, fsh da 10 un altinda cikarsa iyi diyorlar, lh yuksekligine de internette hayit tohumunu bi arastir canim, sanirim bunu dusurmek icin birebir evelAllah, lh in fsh dan kucuk olmasini istiyor doktorlar

Oyy canımm hadi hayırlısı bende yarın yapacağım testi :)) bat 4 :))

canım benim fsh 7 lh 16 evet bende baktım pco olabilirmiş neki pco onu anlamadım

Hah şöyle ne güzel ifade etmissin kendini rabbim o güzel gönlüne göre versin herşeyi

Yaa anlatmayayım demiştim ama yine de anlatayım. Bugün öğle arasında arkadaşımla gebelik belirtilerimi konuşurken kirpiklerin birleşmiş üst üste gelmiş sen hamilesin dedi :)))) şaka yapıyor sandım yok bu doğru dedi :)))ayaklı gebelik uzmanı :))) yok artık yaa bu olabilir mi bana saçma geldi :)) hava soğuk ondandır :))))))
Canım ben bugün yaptım test ama negatifti, saatler sonra, 6 saat kadar sonra çok ince bir çizgi gördüm ama daha önce de saatler sonra çıktığı olmuştu
Yarın tekrarlıcam inşaallah
Hakkımızda hayırlısı olsun canım inşallah gebeyizdir :))

Amin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…