İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Merhaba hanımlar, ben hiç takip edemedim sayfayı, çok çalışıyorum.
Belirtilerim çok arttı ama adet olacakmışım gibi, olmam gereken adet tarihine tam 7 gün var. Göğüslerim çok şişti, belimde biraz ağrı var ama tek bir noktada gibi bu ağrı, çok hafif kahverengi leke gördüm, elim ayağım titriyor 3-4 gündür sabahları. Ve ben ilişkiden 8 gün sonra normal idrar testi yaptım negatif çıktı. Sanırım bütün bunlar adet belirtisi
7 gün kalasıya kahverengi lekenden şüphelendim canım inşallah hamissindir

Belirtilerim çok arttı ama adet olacakmışım gibi, olmam gereken adet tarihine tam 7 gün var. Göğüslerim çok şişti, belimde biraz ağrı var ama tek bir noktada gibi bu ağrı, çok hafif kahverengi leke gördüm, elim ayağım titriyor 3-4 gündür sabahları. Ve ben ilişkiden 8 gün sonra normal idrar testi yaptım negatif çıktı. Sanırım bütün bunlar adet belirtisi
canim iliskiden 8 gun sonra idrarda cikmaz ki.normal bence negatif olmasi.

Kızlar bata 4 gün kaldı. Belirtilerim ara ara oluyor ama az önce sıvı krem gibi akıntım gelmiş. Yarın sabah test yapacağım ama bu akıntı adet belirtisi sanırım. İlk gebelik belirtim başladığı gün şeffaf uzayan akıntı gelmişti. Artık heyecanım kalmadı. Yarın öylesine yapacağım testi. Yine de tuhaf bir şey sağ ve sol tarafımda batmalar oluyor. Ağır kaldırınca başlıyor hafif hafif.

Böyle olup hamile olan var mıydı yoksa hep şeffaf mı olmalı akıntı??

Kızlar bata 4 gün kaldı. Belirtilerim ara ara oluyor ama az önce sıvı krem gibi akıntım gelmiş. Yarın sabah test yapacağım ama bu akıntı adet belirtisi sanırım. İlk gebelik belirtim başladığı gün şeffaf uzayan akıntı gelmişti. Artık heyecanım kalmadı. Yarın öylesine yapacağım testi. Yine de tuhaf bir şey sağ ve sol tarafımda batmalar oluyor. Ağır kaldırınca başlıyor hafif hafif.

Böyle olup hamile olan var mıydı yoksa hep şeffaf mı olmalı akıntı??
Kuzum benim hiç yoktu mesela

Yarın olsa da şu testi yapıp kurtulsam ama 4 günüm olduğu için yine içimde bir ukte kalır battan 1 gün önce de yaparım sonuç negatif çıkarsa:))))
Çok takıyorsun kafana rahat ol düşünme başka şeylerle.ilgile canım bu tür durumlar gebelik olmasa bile adeti geciktiriyor

Çok takıyorsun kafana rahat ol düşünme başka şeylerle.ilgile canım bu tür durumlar gebelik olmasa bile adeti geciktiriyor
Aslında kafaya takmıyorum negatif çıksa da azıcık ağlarım sonra güler geçerim :))) ilk kez başıma gelince tuhaf oldum. Daha önce o kadar çocuk isterken bunları hiç yaşamamıştım. Bir de çok acemiyim o yüzden bileyim istedim. Bat ne demek onu bile 2 gün önce öğrendim :))))) yoksa hayat devam ediyor, önemli olan benim sağlığım. Bebek de Allah isterse zaten bir gün olur :)))

Birde bunlara ek olarak çok uykum var son birkaç gündür, yeteri kadar uyuyorum ama gözlerimi bile açamıyorum çalışırken çok zorlanıyorum, az önce yazmayı unutmuşum

X