İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canım bende kist veya başka bişey yoktu ama zayıflık var adetimde 35 36 38 değişiyo yani doktora söyleyince hemen geç oluyosun diyip hormon istetti zaten
Yani kist yoksa 1-0 ondesin zaten canim, baska hormon bakmamismi, testesteron, dhea, e2, prolaktin gibi, sadece lh fsh mi var

Ne adaklar adadım o hisler doğru çıkınca inşallah. Aminnnn canımcımm❤️❤️

Adetten önce gelen ve kısa süren kahve akıntı yerleşme kanaması oluyor canım ama benim gibi türünün gek örneğiysen bir kere yumurtlama zamanında gelmişti öyle bir akıntı. Yumurtam çatladığından olmuş. Senin de bilgin olsun. Umarım ilk dediğimden sebeptir❤️

Canım söylediklerin biliyorsun ki hem adet hem hamilelik belirtisi ama batmalar daha çol hamilelik oluyor sanırım. Bir de sen her ihtimale karşı ağır kaldırma canım. İnşallah bebiştendir bunlar❤️❤️

Çok doğru diyorsun canım. Ben de gideceğim bir dahaki adetim de.

Evet bildiğiniz iyi doktor varsa kızlar yazın da bilelim olur mu?

Eskiler derlermiş bunu daha çok. Benim okuduğum kadarıyla böyle olup hamiş olanda oluyor olmayan da. Yani özel bir belirti değil maalesef ama inşallah arkadaşın haklı çıkar ya da hissetmiştir belki kim bilir.

Ben gördüm canım. Ne kadar oldu yumurtlamanın üstünden.
Ben de iyi bir doktor arayışındayım şayet beni dinlemiyorlar

İyi geceler kızlar :)
Canım ilk aylardaki heycanımı senle paylaşmıştım bi müddet. O zaman adet olunca girmemiştim küsmüştüm buralara, geldim ve sen de hala burdasın aynı dertten. Umarım artık daha fazla beklemez, evladına bir kardeş, size ikinci bir evlat nasip eder Allah. ❤️

İdrara sıkışıksa daha rahat görüyor tabi adetli olması önemli ama vajinal de bakmaları gerekiyormuş hani hormonlardan mı yumurtalıklardan mı diye
Evet vajinal daha net goruntu veriyor dogru diyorsun, ama benim mecburen bekar oldugumdan hep karindan baktilar, adetliyken ve dedigin gibi idrara sıkışıkken,ne kadar sıkışık o kadar iyi görüntü

Canım ilk aylardaki heycanımı senle paylaşmıştım bi müddet. O zaman adet olunca girmemiştim küsmüştüm buralara, geldim ve sen de hala burdasın aynı dertten. Umarım artık daha fazla beklemez, evladına bir kardeş, size ikinci bir evlat nasip eder Allah. ❤️
Ayy canım benim burda ki herkese Rabbim nasip etsin bütün isteyenlere insAllah öyle zor ki beklemek ama hersey Allah tan yaoacak biseyimiz yok.. Uye olduğumdan beri tanıyıp aynı derdi paylastgm bi çok kişi de hamile kaldı insAllah Rabbim kısa zamanda bizlere o sevinci yaşatır

Evet vajinal daha net goruntu veriyor dogru diyorsun, ama benim mecburen bekar oldugumdan hep karindan baktilar, adetliyken ve dedigin gibi idrara sıkışıkken,ne kadar sıkışık o kadar iyi görüntü
Ben de vermiştim de geçen aylarda hormon testi için ama vajinal da bakmak gerektiğini söyledi doktor . Bekar olunca mecbur bana da öyle bakıyorlardı .

X