İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

canım benim fsh 7 lh 16 evet bende baktım pco olabilirmiş neki pco onu anlamadım
Canim yumurtaliklarda ki boncuk gorunumlu kistcikler, yani soyle kimin de hormonlar da sıkıntı oluyor yumurtalikta sıkıntı olmuyor yani kistcikler olmayabiliyor, kiminde kistcikler oluyor ama hormonlar normal oluyo, kiminde hepsi bozuk oluyor, tek başına lh yeterli degil yani bunu demesi icin doktorun tabi önemli bir etken,tuylenme, sivilcelenme, asiri zayiflik ya da kilolu olma, insulin direnci , adet gecikmesi yada adet olamama(ilacla olanlar yani) gibi belirtiler var, doktoruna sonucu göster, bununla ilgili hemen dogum kontrol ilaci veriyorlar doktorlar, kullanmadan once saracoglunun polikistik over videolarıni izlemeni tavsiye ederim canim,

Millet belirtide çığır açmış :)))))
Kirpik meselesi için söylediysen evet duydum daha önce ama yorgunluk, halsizlik, az veya çok uyku durumlarında da oluyor bu , belki de hamilelerde bu durumlar olduğu için genelde hamilelik belirtisi gibi algılanmış olabilir.

Öyle kötü şeyler düşünme birgün o hisler doğru çıkacak inşallah ❤
Ne adaklar adadım o hisler doğru çıkınca inşallah. Aminnnn canımcımm

Adetten önce gelen ve kısa süren kahve akıntı yerleşme kanaması oluyor canım ama benim gibi türünün gek örneğiysen bir kere yumurtlama zamanında gelmişti öyle bir akıntı. Yumurtam çatladığından olmuş. Senin de bilgin olsun. Umarım ilk dediğimden sebeptir

Canım söylediklerin biliyorsun ki hem adet hem hamilelik belirtisi ama batmalar daha çol hamilelik oluyor sanırım. Bir de sen her ihtimale karşı ağır kaldırma canım. İnşallah bebiştendir bunlar

kızlar size tavsiyem bian önce gidip doktora görünün bu ay olur diye diye ertelemeyin
Çok doğru diyorsun canım. Ben de gideceğim bir dahaki adetim de.
Bir de doktor iyi olacak o da önemli kızlar
Evet bildiğiniz iyi doktor varsa kızlar yazın da bilelim olur mu?
Eskiler derlermiş bunu daha çok. Benim okuduğum kadarıyla böyle olup hamiş olanda oluyor olmayan da. Yani özel bir belirti değil maalesef ama inşallah arkadaşın haklı çıkar ya da hissetmiştir belki kim bilir.

Ben gördüm canım. Ne kadar oldu yumurtlamanın üstünden.

Bugün 11. Gün canım.
Aslında kanda bile 10 civarı çıkıyor bu zamanlarda ama belirtim çok diye dedim belki erken yükseltmiştir ama zamanından önce yükselme falan olmamış
Yarın da tekrarlıcam inşaallah hala umutluyum:)

Canım bende kist veya başka bişey yoktu ama zayıflık var adetimde 35 36 38 değişiyo yani doktora söyleyince hemen geç oluyosun diyip hormon istetti zaten

Ben buralardayim tatlimmm
Ben deee A Annelerin en yorgunu

Canım bence de umutlanabilirsim. 11. Gün testte çıkanlar okudum ben açıkçası. Ama seni ümitlendirmeden sorayım kaçıncı dakikada çıktı?

Kızlar bugün eşimin doğum gününü kutladım, hayalim de bebiş süprizini de vermek vardı ama nasip değilmiş demek, biraz buruğum o yüzden. Ama takdiri ilahi. Payıma tekrardan beklemek düştü, allah sizi bekletmesin kızlar.

Bende de pcos var ultrasonda teşhis koydu doktor ama hormonlar normal benim bu ayda gebelik olazsa kontrolum var bakalim
bende olsa ozaman ultrasonda çıkardı değilmi ? yani daha önceden o yumurtlama sıvısı geldiğine eminim ama bu ay olmadı belki ondandır. git kuzum sakın ihmal etme

inşallah bidahaki ay bebeğinizle birlikte kutlarsınız canımmm üzülmee Allah büyük

Ne bilim Bende bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…