İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ya bizlere tek tek cevap yazan ellerin dert görmesin ❤️Salı günü yapmıştım kuzum bir daha tekrarlamadım İnşaAllah güzel haberler alırız bu ay olmasa da diğer ay ❤️:anneadayı::emir_bebek::dua:
:KK66: :KK66: İnşallah kırmızıları görmeyenler bu ay müjdeyi alırlar. Ben gibiler de gelecek aya inşallah ❤️

canim eşim gormesin diye direkt çope attim gelmek uzere. o telaşla ve şaskinlikla fotosunu bile cekemedim:KK43:
Canım yeni okudum. Kaç dakikada çıktı çizgi. Bir de çöpten alsaan olmaz mı. Anacumm ne çöpten test alıp çift çizgi çıktı mı acaba diye bakmışlığımız var. Ohoooo sen yenisin galiba:KK70:
Kimmiş ki o benim aklımda iki üç kişi var :) @canli anne Youlost16 Youlost16 Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare
Yaaa ne demezsiniz :KK43: burda hisleri en kuvvetli olan benimdir kesin. O kadar kuvvetli ki hamileyim sanıp ilan ettim nerdeyse, bence beni alın tımarhaneye yatırın, gerçek olmayan şeyleri var sanıyorum çünkü:KK12:

:KK66: :KK66: İnşallah kırmızıları görmeyenler bu ay müjdeyi alırlar. Ben gibiler de gelecek aya inşallah ❤️

Canım yeni okudum. Kaç dakikada çıktı çizgi. Bir de çöpten alsaan olmaz mı. Anacumm ne çöpten test alıp çift çizgi çıktı mı acaba diye bakmışlığımız var. Ohoooo sen yenisin galiba:KK70:

Yaaa ne demezsiniz :KK43: burda hisleri en kuvvetli olan benimdir kesin. O kadar kuvvetli ki hamileyim sanıp ilan ettim nerdeyse, bence beni alın tımarhaneye yatırın, gerçek olmayan şeyleri var sanıyorum çünkü:KK12:
Allah seni iyi etsin emii güldürdün beni Allahda seni güldürsünnn inşalalhh :))))

Oyy canımsın inşallah senin güzel içine doğduysa rabbim nasip eder insallah ❤ kıyamam ya hiç kalkma yat sıcak su torbasina sıcak su doldur bacaklarının arasında bekler sancıya ağrıya ıyi geliyor canımsın
Ayyy canımın içi uyumuşum bi uyandım midem ağzımda acı acı hurma yedim de şükür kusmadan atlattım:KK43: agrım azaldı bitanem ya bakalım artık ara ara cekicez galiba

canim aslinda 3. dakikada cikti ben goz yanilsamasi zannettim. bir banyoya girdim tam 10 dakika falan gecmisti. tekrar baktim negatif dedim. sonra çöpe atarken ışigin tam altinda gozum takildi. cizgiyi gordum. cok cok silik ama.

canim aslinda 3. dakikada cikti ben goz yanilsamasi zannettim. bir banyoya girdim tam 10 dakika falan gecmisti. tekrar baktim negatif dedim. sonra çöpe atarken ışigin tam altinda gozum takildi. cizgiyi gordum. cok cok silik ama.
Kız çöp senin çöpün değil mi alıp bakaydın ya :KK70:

Allahım yarabbim:) deli kız insan çizgiyi gördükten sonra atar mı yahu :KK51:
canim benim eşimi gorseydin ilk denememizde adet oldugumda bir sure konusamadi. benden daha hevesli. gelmek uzereydi. posete attim. ustune de bir suru sey doldurdum gormesin diye. hic test yaptigimdan haberi yok. 2 kere yaotim ikisini de soylemedim. simdi soracak pozitif desem cok silik bos yere umutlanacak.negatif desem uzulecek. ondan. yoksa atar miyim:)

canim benim eşimi gorseydin ilk denememizde adet oldugumda bir sure konusamadi. benden daha hevesli. gelmek uzereydi. posete attim. ustune de bir suru sey doldurdum gormesin diye. hic test yaptigimdan haberi yok. 2 kere yaotim ikisini de soylemedim. simdi soracak pozitif desem cok silik bos yere umutlanacak.negatif desem uzulecek. ondan. yoksa atar miyim:)
Fotoğraf çekseydin bari canımm :) bir dahakine daha belirgin görürsün inşşşşş

X