İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

ayyy canim insallah oyledir benim de. goz yanilsamasi mi diye 3 -4 defa baktim ama zaten gordugumde inceleyerek bakmiyordum. cope atarken tam isigin altina denk geldi. gozume takildi. dedigin gibi cok silik. ya canim mesajini okuyunca daha da umutlandim. insallah vardir.
Tatlım senin ki çok yeni sanırım inşallah güzel haberi verirsin bize ❤

Son düzenleme:
@ozgur1982 @Adlinaa @gonca1907 kizlar ben dayanamadim az once test yaptim. sonra banyoya girdim. 10 dakika sonra ciktim. sonuc negatif. uzuldum testi atmaya gidiyordum. bizim mutfagin isigi diger odalara gore daha parlak spot isik tam cope atarken silik cizgiyi gordum.ya kafam cok karisik. ilk kez boyle cizgi cikti. daha oncelerde de yapmistim ama isigin altinda goruldu 10 dakika sonra. sizce olabilir mi?
Foto atar msnnnn ❤

Ayyy canım benim inşallah ya ağzından bal damlıyor :KK68: bu arada değerinin düşmesine çok sevindim Allahım yasatmasin bir daha iyi ki dış gebelik olmadi çok şükür :dua:
İnsallah hamişsin Sen ya içime öyle doğdu ❤️❤️ Şükür kuzum bugun yürüdüm diye mi agrım var kanamam arttı benim de:KK43:

İnsallah hamişsin Sen ya içime öyle doğdu ❤️❤️ Şükür kuzum bugun yürüdüm diye mi agrım var kanamam arttı benim de:KK43:
Oyy canımsın inşallah senin güzel içine doğduysa rabbim nasip eder insallah ❤ kıyamam ya hiç kalkma yat sıcak su torbasina sıcak su doldur bacaklarının arasında bekler sancıya ağrıya ıyi geliyor canımsın

@ozgur1982 @Adlinaa @gonca1907 kizlar ben dayanamadim az once test yaptim. sonra banyoya girdim. 10 dakika sonra ciktim. sonuc negatif. uzuldum testi atmaya gidiyordum. bizim mutfagin isigi diger odalara gore daha parlak spot isik tam cope atarken silik cizgiyi gordum.ya kafam cok karisik. ilk kez boyle cizgi cikti. daha oncelerde de yapmistim ama isigin altinda goruldu 10 dakika sonra. sizce olabilir mi?
10 dk da çıkmış , çizgi pembemsi ise bence çok yeni hamilesin ondan silik çıkmıştır. Keşke foto çekseydin kız heycanlandik :halay:

X