İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kuzum benim bundan önceki kimyasal gebeliğimde en son değerim 30 du ve ben iki gün sonra kanama yaşadım. Sanırım kişiden kişiye hamilelikten hamileliğe değişiyor. Bakalım yaşayıp göreceğim
Canım bende adet gördüm kesildim adetliyken hamile olduğumu öğrendim adetim bitti değerim yükseldi sonra kahverengi kanamam basladı ama adet bittikten sonra 3 4 gün hiç kanamam falan olmadı

Canım çok üzüldüm ama en azından hamile kalabileceğini gördün henüz bunu bilmeyen çok kişi var. Geçmiş olsun

Özgürüm hani onların yerleşme kanaması hibi kanamaları oldu ya ondan dedim, yoksa öyle kesin konuşamam. İnşallah sen de hamişsindir. Gönlüm ve dualarım bu yönde canımcım

Canımcım inşallah yerleşöe kanamasıdır. İlerleyen saatlerde kontrol et bakalım.

Aay kız az kaldı hadi bakalım valla çok bile dayandın :KK66:

Canım ben d eçizgiyi gördüm valla. Tekrarla testini. Kasım ayı herkeşlere uğurlu geldi. Daim olsun her ay alalım böle haberler inş

Canım aynen ben de düşün adet zamanı çıkmadı yumurtlama zamanı çıkmıştı, baya da büyüktü, insan içine çıkmaya utanıyordum

Canım sen zaten çok erken yaptın, demiştik ya sana. Tabi olmama ihtimali de var ama bekle bakalıma adetini. İnşallah vardır
Ya bizlere tek tek cevap yazan ellerin dert görmesin ❤️Salı günü yapmıştım kuzum bir daha tekrarlamadım İnşaAllah güzel haberler alırız bu ay olmasa da diğer ay ❤️:anneadayı::emir_bebek::dua:

Ozgur06 Ozgur06 Adlinaa Adlinaa gonca1907 gonca1907 kizlar ben dayanamadim az once test yaptim. sonra banyoya girdim. 10 dakika sonra ciktim. sonuc negatif. uzuldum testi atmaya gidiyordum. bizim mutfagin isigi diger odalara gore daha parlak spot isik tam cope atarken silik cizgiyi gordum.ya kafam cok karisik. ilk kez boyle cizgi cikti. daha oncelerde de yapmistim ama isigin altinda goruldu 10 dakika sonra. sizce olabilir mi?

Ozgur06 Ozgur06 Adlinaa Adlinaa gonca1907 gonca1907 kizlar ben dayanamadim az once test yaptim. sonra banyoya girdim. 10 dakika sonra ciktim. sonuc negatif. uzuldum testi atmaya gidiyordum. bizim mutfagin isigi diger odalara gore daha parlak spot isik tam cope atarken silik cizgiyi gordum.ya kafam cok karisik. ilk kez boyle cizgi cikti. daha oncelerde de yapmistim ama isigin altinda goruldu 10 dakika sonra. sizce olabilir mi?
At bakalim 10 dakika çok da geç sayilmaz

:anne::anne::anne:
Benim hamileligimde de oyle oldu, esimle testin basinda bekledik, cikmadi, yok dedik, at dedi esim çöpe uzulme, biraktim banyoda, arkadasima haber vermeye geldim telefonun basina, arkadasim israr etmisti yap diye, dedim yok iste, cek at dedi bana resmi, gittim banyoya aldım testi inansin diye foto cekecem, ben soookk silik cizgi, ve ertesi gun kan 60 kusurdu canim, bence var, aynisi oldu iste bana:anneadayı::anne::KK200:

Foto atsana canım bakalm

Canım çok üzüldüm ama en azından hamile kalabileceğini gördün henüz bunu bilmeyen çok kişi var. Geçmiş olsun

Özgürüm hani onların yerleşme kanaması hibi kanamaları oldu ya ondan dedim, yoksa öyle kesin konuşamam. İnşallah sen de hamişsindir. Gönlüm ve dualarım bu yönde canımcım

Canımcım inşallah yerleşöe kanamasıdır. İlerleyen saatlerde kontrol et bakalım.

Aay kız az kaldı hadi bakalım valla çok bile dayandın :KK66:

Canım ben d eçizgiyi gördüm valla. Tekrarla testini. Kasım ayı herkeşlere uğurlu geldi. Daim olsun her ay alalım böle haberler inş

Canım aynen ben de düşün adet zamanı çıkmadı yumurtlama zamanı çıkmıştı, baya da büyüktü, insan içine çıkmaya utanıyordum

Canım sen zaten çok erken yaptın, demiştik ya sana. Tabi olmama ihtimali de var ama bekle bakalıma adetini. İnşallah vardır
Aynen canım bende de çok cıktı Allah'tan evdeyim şu günlerde

:anne::anne::anne:
Benim hamileligimde de oyle oldu, esimle testin basinda bekledik, cikmadi, yok dedik, at dedi esim çöpe uzulme, biraktim banyoda, arkadasima haber vermeye geldim telefonun basina, arkadasim israr etmisti yap diye, dedim yok iste, cek at dedi bana resmi, gittim banyoya aldım testi inansin diye foto cekecem, ben soookk silik cizgi, ve ertesi gun kan 60 kusurdu canim, bence var, aynisi oldu iste bana:anneadayı::anne::KK200:
ayyy canim insallah oyledir benim de. goz yanilsamasi mi diye 3 -4 defa baktim ama zaten gordugumde inceleyerek bakmiyordum. cope atarken tam isigin altina denk geldi. gozume takildi. dedigin gibi cok silik. ya canim mesajini okuyunca daha da umutlandim. insallah vardir.

Youlost16 Youlost16 canım anca okudum arar ara bazı mesajları. Değerin dusuyormus gözün aydın inşaallah bundan sonra Rabbim hayırlı sağlık bir evlat almak nasip etsin kucağına . Ben sabah 6 da bi uyandım çok kötüyüm kustum, sonrada hep ogurdum. Evde dramamine kalmış bi önceki gebelikten onu içtim yoksa hastaneye gitcektik. Çok zorlanıyorum bu sıra Rabbim yardım etsin. Ilaci içince rahatlattı uyumuşum sonra . Cuma vakti bi uyandım sonra yine uyumuşum. 4te uyandım. Bişeler yedim. Ilacin etkisi azalmaya başladı midem bulanıyor hafiften :kusmuk:
Aynen bnmde çok bulanıyor. Özellikle yemek yedikten snra :KK43: ve bu saatlerde

X