İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar sabah olsa da hemen test yapsak.Keşke bu sabahtan yapsaydım.Çok merak ediyorum.İyi ya da kötü ne varsa bir an önce belli olsun istyorum.:KK43:

Canım ben ayın 19 da hastalandım adet
Bittikten 1 hafta sonra 6 gün süren kahverengi akıntım geldi ve akıntımım başladığı gün değerim 6.9 du. 4 gün sonra değerim 9.25 oldu ve o gün yumurtladım. 2 gün sonra bugünde değerim 0.9 çıktı. Rahimde hamilelikten dolayı kalınlaşma vardı oda azalmış dedi doktor. Benim yaşadıklarım pek anlaşılır gibi olmadı anlayacağın. Doktorda Tekrar kanaman gelebilir kimyasal dedi yolladı beni.
Ama değer sıfırlanmış kuzum sen bi daha kanama göremezsin ki şimdi normalde benimde değerim sıfırlandılarsa sonra kanamamın olmaması lazım seninde kanaman yok değerin sıfırlandığı için de daha olmaZ şimdi bende mesela kanama yaşıyorm ama değerim bugun 200 dü değerim sıfırlanınca kanamam da kalmayacak

merhaba kızlar nasılsınız bir sorum olacaktı yumurtlama gunumden beri sivilce bastıbyüzümü bu normal mi adetime 10 gün var daha

Valla canım benim de yumurtlama döneminde kocaman bir tane çıktı hala geçmedi ama senin daha fazla hormonlarla ilgili olablr.O dönem farklı çalşıyorlar ya belki de o yüzden.

Allah kolaylık versin canım kolay değil ama evlat için çekeceksin mecburen ❤️ O kusma daha çok tutunmasını saglıyomus sana bu sana büyük bir moral kaynağı olsun insallah ❤️❤️❤️
Amin canım inşallah , böyle bebeğin iyi olduğunu anlıyorum şikayet etmiyorum Rabbime şükürler olsun bebis için nelere katlaniyor insan, ama çok keyifsizlik yapıyor bide sürekli kuscak gibi olunca disarida çıkamıyorum, bazen çok zorlanıyorum Allah yardım eder sayılı gün çabuk geçer sağlıcakla evlat kucağımiza almak nasip olursa hiç biri hatirlanmaz :anne::KK200:

X