İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kuzum benim bundan önceki kimyasal gebeliğimde en son değerim 30 du ve ben iki gün sonra kanama yaşadım. Sanırım kişiden kişiye hamilelikten hamileliğe değişiyor. Bakalım yaşayıp göreceğim

insan sabirsizlaniyor ama simdi negatifi gorursem de daha cok uzulucem. benim gunduz hicbir seyim yok. gece yarisi karnimda sanci,gogus uclarimda yanma oluyor ve surekli uyaniyorum. bunlar da hamilelik belirtisi degil zaten. sadece lekelenmem olmustu. biraz o umutlandirdi beni. bende de bir hafta once aşiri sivilcelenme oldu. şimdi geçti.

Kizlar ya biliyorsunuz dün 0.1 çikti ya hcg em baktimda yumurtlamanın üstünden 7 gün geçmiş olsa çikarmiydi yaa bi kaç yerde okudum da kafam karişti lütfen yardim edin
canim ben arastirmistim. hcg dollenmeden 8-9 gun sonra salinir. kanda tespit edilir. yaklasik olarak 4-5 gun sonra da idrara gecer diyordu.

Kizlar ya biliyorsunuz dün 0.1 çikti ya hcg em baktimda yumurtlamanın üstünden 7 gün geçmiş olsa çikarmiydi yaa bi kaç yerde okudum da kafam karişti lütfen yardim edin
Canim yumurtlamanin üstünden en az 12-13 gün geçerse çıkabiliyor , oda zaten en erken adet tarihinden 1 -2 gün önceye denk geliyor. Sen erken baktirdin biraz

bence senin erken bakilmis canim. keske bakmasalardi. bosuna sitrese girdin. umudunu kaybetmen icin bence erken daha.

Canim yumurtlamanin üstünden en az 12-13 gün geçerse çıkabiliyor , oda zaten en erken adet tarihinden 1 -2 gün önceye denk geliyor. Sen erken baktirdin biraz
Canım ben talep etmedim rahatsizlarndim kulak kristallerim oynamiş baş dönmem çoktu ilaç başlamak için bakalim dedi doktor

Digerlerini bilmiyormda lekelenme belirti olabilir canım

Canım çok üzüldüm ama en azından hamile kalabileceğini gördün henüz bunu bilmeyen çok kişi var. Geçmiş olsun
ben değilim sanırım hislerine göre
Özgürüm hani onların yerleşme kanaması hibi kanamaları oldu ya ondan dedim, yoksa öyle kesin konuşamam. İnşallah sen de hamişsindir. Gönlüm ve dualarım bu yönde canımcım

Kizlar merhaba bugun wc ye gittigimde peceteye 1 damla pempis akinti geldi bayagi pembe bata 3 gun kaldi hayirlisi bakalim
Canımcım inşallah yerleşöe kanamasıdır. İlerleyen saatlerde kontrol et bakalım.

canim inşallah oyledir. yarin sabah test yapacagim.
Aay kız az kaldı hadi bakalım valla çok bile dayandın

İlk idrarla test yapmak daha güzel tabi ki ama varsa akşam da çıkar zaten diyenlerdenim
Canım ben d eçizgiyi gördüm valla. Tekrarla testini. Kasım ayı herkeşlere uğurlu geldi. Daim olsun her ay alalım böle haberler inş

merhaba kızlar nasılsınız bir sorum olacaktı yumurtlama gunumden beri sivilce bastıbyüzümü bu normal mi adetime 10 gün var daha
Canım aynen ben de düşün adet zamanı çıkmadı yumurtlama zamanı çıkmıştı, baya da büyüktü, insan içine çıkmaya utanıyordum

Canım sen zaten çok erken yaptın, demiştik ya sana. Tabi olmama ihtimali de var ama bekle bakalıma adetini. İnşallah vardır

InsAllah canim benim

Öyle tabi canım bugun arkadasım Doğum yaptı yanındaydım o kadar güzel bi duygu ki ne bileyim Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın Aynen şimdi sen dışarı cıkcan sonra çıkar Allah çıkar abooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…