İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Cnm hayırlı olsun.benim bat yarin . Merak ettim senin belirtilerin nelerdi . Adet günü veya adete 1 2 gun kala ne belirtilerin vardi
Canm bnm adetim gectikten 13 gun snra öğrendim. Yani 13. gun. Öğrenemden önceki bi kaç gun önce göğüslerim hassaslaşmıstı geçti gibi oldu sonra tekrar başladı. Aşırı gaz vardı. Aynı adet sancısı gibi sancım vardı makata vuruyordu hatta .

inss olur canm. bat ne zamn belirti va r mi
Bat 5 gün.

2 gün önce kasık ağrılarım ve rahmimde kasılma genişleme hissettim. Öğlen başlayıp geceye kadar ara ara ama şiddetli geldi. Batmalar oldu. Hatta bir ara 2 dakika kadar rahmimde karıncalanma gibi bir şey oldu. Belim çok ağrıdı. Bu ay bebek düşünmemiştim çünkü bu zamana kadar olmadı diye çok ağlamıştım. Tam istemiyorum dedim böyle belirtilerim oldu. Bu aralar daha hafif ara ara batmalar oluyor. Ani hareket edince veya biraz ağır kaldırınca sırtım ağrıyor ve sağ kasığında batma oluyor. Daha önce bunlar başıma gelmemişti.

Bat 5 gün.

2 gün önce kasık ağrılarım ve rahmimde kasılma genişleme hissettim. Öğlen başlayıp geceye kadar ara ara ama şiddetli geldi. Batmalar oldu. Hatta bir ara 2 dakika kadar rahmimde karıncalanma gibi bir şey oldu. Belim çok ağrıdı. Bu ay bebek düşünmemiştim çünkü bu zamana kadar olmadı diye çok ağlamıştım. Tam istemiyorum dedim böyle belirtilerim oldu. Bu aralar daha hafif ara ara batmalar oluyor. Ani hareket edince veya biraz ağır kaldırınca sırtım ağrıyor ve sağ kasığında batma oluyor. Daha önce bunlar başıma gelmemişti.
Sen dikkat et kendine canım hamile olabilirsin , ani hareket yapınca sancı batma oluyo ya ondan şüphelendim:KK54: Allah inşallah sanada evlat sahibi olmak nasip etsin :KK200:

Bat 5 gün.

olur mu olur inn bebektendir bu ay olmazsada. uzulmeyin uzukmekle elimize bise gecmiyor

Sen dikkat et kendine canım hamile olabilirsin , ani hareket yapınca sancı batma oluyo ya ondan şüphelendim:KK54: Allah inşallah sanada evlat sahibi olmak nasip etsin :KK200:
Amin canım Allah razı olsun:KK200: inşallah gebeliktendir. Pek dikkat edemiyorum aslında, çünkü çalışıyorum. İşe gidince yorgunluktan bebek varsa da tutunamaz diye korkuyorum. Yiyecek ekmeği varsa her türlü olur aslında :) Rabbim hayırlısını nasip etsin her isteyene :):KK200:

hayırlı geceler canlar nasılsınız ❤️ yarın hastaneye gidip genel bi muayene olucam bi sıkıntı varmı diye lütfen dua edin bana temiz çıksın
Cok sukur canim sen nasilsin? Allah yardimcin olsun tatlım bisey cikmayacaktir Allahin izniyle gönlünü ferah tut ❤❤

Kıııızzzzlllllaaarrr degerim 5000 üzeri olms ❤ Artık rahatlıkla kese görünüüüüüürrr :nazar::nazar::anneadayı::emir_bebek::nazar::dua:
Çok şükür Bin şükür darısı szlerin basına inşaaalllaahh bu mubarek gunde rabbim duamı kabul etsin hayırlısıyla sağlıkla en kısa zamanda hamilelik haberinizi almak dileğiyle ❤

Ne güzel yüreğin var senin yahu ❤️❤️❤️ Aynen ben 7 de kalkcam canım benle uyanmak nasıl fikir ahahah cok iç açıcı :KK70::KK70::KK70:
Ben de 7.45 gibi kalkacağım. Eşime kahvaltı hazırlayacağım. Sabah sana arkadaş olurum canımcım

Hayır canım. Gebe isem ilk çocuğum olacak 2 buçuk yıllık evliyim :)
O zaman Rabbim tez vakit nasip tesin❤️

hayırlı geceler canlar nasılsınız ❤️ yarın hastaneye gidip genel bi muayene olucam bi sıkıntı varmı diye lütfen dua edin bana temiz çıksın
Hayırlı geceler inşallah çıkmaz canım, kadın doğuma mı gideceksin?

Ben de 7.45 gibi kalkacağım. Eşime kahvaltı hazırlayacağım. Sabah sana arkadaş olurum canımcım

O zaman Rabbim tez vakit nasip tesin❤️

Hayırlı geceler inşallah çıkmaz canım, kadın doğuma mı gideceksin?
Maşallah ne güzel benim kahvaltı hazırlamam için 6 da uyanık olmam gerekiyor o da her zaman olmuyor :/

X