İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kasım da aşk başkadır, bu ay hamiş sayısı da arttı baya. Çocuğum olursa eylül doğumlu olmasını hep isterdim, severim Eylülü, bir de ne çok sıcak ne çok soğuk. Eğer bu ay tutarsa eylül doğumlu olur çocuğum. İnşallah tutar inşallah diyen herkesinki tutsun. :dua::dua:
Ahahahha insallah bitanem ya güzel dua eden yüreğini sevsinler ❤️❤️

İyi akşamlar kızlar. Ben yine soru soracağım :) az önce duşa girince sağ kasık tarafımda hafif şişlik fark ettim. Dokunduğumda sert değildi. Anlayamadım. Bende böyle bir şey olmamıştı o yüzden sordum. Belirtilerim özellikle sağ kasığımda var. Arada batma oluyor. Bu hafif şişlikten çok korktum acaba ne olabilir :KK43::KK43:

Böyle olan biri var mı aranızda? :KK61:

İyi akşamlar kızlar. Ben yine soru soracağım :) az önce duşa girince sağ kasık tarafımda hafif şişlik fark ettim. Dokunduğumda sert değildi. Anlayamadım. Bende böyle bir şey olmamıştı o yüzden sordum. Belirtilerim özellikle sağ kasığımda var. Arada batma oluyor. Bu hafif şişlikten çok korktum acaba ne olabilir :KK43::KK43:

Böyle olan biri var mı aranızda? :KK61:
Böyle bir durum yaşayan var mı kızlar? Korktum..

Valla o kadar siskoyum ki degil kasığımda vücudumda şişkinlik olsa fark edemem :KK43: hic yasamadim malesef ama kasik agrisi yaşadım bu ay mesela hep agrim var hafif hafif geliyor gidiyor
Cevabınız için teşekkür ederim. Aynen arada ağrı gidip geliyor bende de. Hayırlısı.

X