İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canım cok geçmiş olsun inşallah bu sıkıntılı durumları bi an önce atlatırsın hayırlısı neyse o olsun Allah sana sağlık versin yaşın küçük daha şansın çok emin ol
Evet ama bu yasta bunlarlaugrasmakta cok yıpratıcı ama hersey Rabbimden bizden iyilerine bakarsak hep üzülürüz hep bizden kötülerine bakıp halimize şükretmek gerek..

tamM anla

dilom ameliyat falan olacm dedinya belki ara verirsin ama senden nedense onumzdeki. ocak subat gibi haber bekliyorm amaaa ole btane degil ikiz:)
Tedaviye ara verdim canım. Haftaya burun için kontrole gidicem. Ondan sonra ameliyat tarihi kesinleşir. Bu arada dün soğan kürünü başladım. Bu süreçte temizlenir belki, iyi gelir falan. Bakalım bu süreçte neler olursa artık :)

Canlar Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun değerim düşmeye başlamış Allahım insallah kimyasaldır kızlar vallahi o kadar sevinçliyim ki iki gün önceki değerim 246 ydi bugun 238 olmuş düşmeye başlamış kızlar buna sevineceğim aklıma gelmezdi yemin ederim ya

diger ay olmaa ihtimali cok yuksek

İnşallah kendiliğinden düşer canım ya valla aklımdan öle geçirmiştim eğer gebe değilse kendiliğinden düşsede dış gebelik olmasa diye ne diyelim gözün aydın mı desek bilemedim :)

Ayyy hadi insallah kimyasaldir da hemen devam edebilirsin bebek calismalarina. Kimyasaldan sonra daha rahat olur diyorlar. En azindan dis gebelik olmasin

Ayyy hadi insallah kimyasaldir da hemen devam edebilirsin bebek calismalarina. Kimyasaldan sonra daha rahat olur diyorlar. En azindan dis gebelik olmasin
Ayyy öyle mutluyum ki vallahi bakalım öğleden sonra kadın Doğum bakacak ama kasıklarım da agrı var herslde düşürüyorum

İnşallah kendiliğinden düşer canım ya valla aklımdan öle geçirmiştim eğer gebe değilse kendiliğinden düşsede dış gebelik olmasa diye ne diyelim gözün aydın mı desek bilemedim :)
Valla öyle de canım zaten öyle de agrım var ki :) heralde düşük yapıcam insallah bu agrıyı çekmeye razıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…