İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Haklisin bir tanem o kadar cok dua ettim ki en en azindan yani hic degilse dis gebelik olmasin kimyasal yada baska bisey olsun diye hala benim icimde bir umut var dis gebelik olmadigina dair insallah kalbime doğan gerçektir
İnsallah canım ya valla bilmiyorum içime bişey doğmuyo bi boşluktayım sanki..

Bende mi öyle yapsam acaba kilo problemim yok kış geldi 2 kg aldım ama 158 boya 54 kg yum normalde 52 idim

Yanlış yazmışım dilim değişmiş orada canım haklısın
Bilmiyorum ki eğer doktorun önerirse öylw yapabilirsin canım ben tamamen doktor o şekilde dediği için toz aldım gerçi adet düzenleme falanda yapmadı bana bazem etkisi yok diye düşünüyorum

Canlar ben bayağı kan tahlili falan verdim damar yolu falan açıldı bakalım 1 saate sonucu çıkacak

Canlar ben bayağı kan tahlili falan verdim damar yolu falan açıldı bakalım 1 saate sonucu çıkacak
Benim bir tanudugun vardı 3 buçuk haftalık falan gebeydi lekelenmesi var doktor kan istedi düşük çıktı doktor dış gebelik demiş hemen hastaneye yatırnışlar halbuki saglıklı bir gebelikmiş . Yani dicegim şu ki hemn karar verme keseyi görmeden 5 haftalıkken gözüküyor zaten kese

Allah sana sağlık versin canım. Öncelik bu. Nasipte varsa,, hayırlı ise düzelir her şey inşallah. Dualarımızla seninleyiz. Allah korusun sizi.
Amiinnn kuzum valla sizin desteğiniz bu zor süreci daha kolay atlatmama sebep oldu iyiki varsınız

Ama sata göre 6 haftalık olması lazım kuzum ben bide adet gördüm ya karısık

Bu arada kızlar yazılanları okumaya çalıştım. Gün aşırı ilişki 2 günde birdir zaten. Bi boş bi dolu. Makbulü budur. Yunurtlama zamanı ise sık ilişki yani her gün 1 defa önerir benim doktor. Herkesin sperm sayısı,, yapısı aynı değil. Sperm sayısı az olan,, günde 2 sefer veya gün aşırıda aynı gün 2 kez yaparsa şansını düşürmüş olur bence. Gün aşırıdaki mantık boş olan zamanda biraz birikmesini sağlamaktır. Her türlüsünü denedik olmadı demeyin. Bir sürü kadın her ay düzenli yunurtluyor ve illaki ilişkinin o zamana denk geldiği çok oluyor. O dönemdeki her ilişki gebelik le sonuçlansa etraf gebe, çocuk kaynardı. Yumurtaya girebilecek Sperm soldan gider yumurta o ay sağdadır vs gibi bir sürü şey olur ve olmaz o ay. Nasip yani. Düzenini bilen yumurtlama günlerinde sık,, o civarlarda da gün aşırı yapmalı bence. Hatta 3 günde birde olur . Eylülde iğneye başlarken yumurta ölçümüne giderken çatlama ya yakın bi hafta eşimi beklettim mesela. Ona da söyledim doktor ne zaman derse. Doktor sorduğunda beklettiğimi duyunca iyi yapmışsın baya birikmiştir dedi.son gittiğim gün bugün de yapma İğneden sonra şu günler her gün sonra gün aşırı devam et demişti.

Sen de iyi ki varsın canım ve iyi ol. Sağlıklı ol ki nasip olduğu zaman yavrunu al kucağına. Sen iyi olmazsan o da olmaz.
Evet canım İyiyim elhamdulillah Rabbime hamd olsun bakalım gene bi umut bekliyorum işte Rabbimden umut kesilmez yapılan duaların yüzü suyu hürmetine insallah

Bilmiyorum ki eğer doktorun önerirse öylw yapabilirsin canım ben tamamen doktor o şekilde dediği için toz aldım gerçi adet düzenleme falanda yapmadı bana bazem etkisi yok diye düşünüyorum
Bende kapsülün etkisi oldu regli dönemini sabitledi sanki yumurtlama durumunu da ovülasyonda gördüm tutmasa da

Bende kapsülün etkisi oldu regli dönemini sabitledi sanki yumurtlama durumunu da ovülasyonda gördüm tutmasa da
Kaç aydır kullanıyosun bu benim 2.ayım dün regli olmam lazımdı ama olmadım bugunde biraz akıntım var beyaz süt kesiği gibi yada losyona benziyo bakalım neler olacak 40da adetmi olucam yine merakla bekliyorum

Evet canım İyiyim elhamdulillah Rabbime hamd olsun bakalım gene bi umut bekliyorum işte Rabbimden umut kesilmez yapılan duaların yüzü suyu hürmetine insallah
Canım cok geçmiş olsun inşallah bu sıkıntılı durumları bi an önce atlatırsın hayırlısı neyse o olsun Allah sana sağlık versin yaşın küçük daha şansın çok emin ol

anaaamm bugünde bolca kızın olacak ve oğlun olacak ikilemi yaşadım valla :) bakalım inşaallah yarın gösterir kendinide yazarım buraya :) ama kocama düşkünüm valla :)
tamM anla
dilom ameliyat falan olacm dedinya belki ara verirsin ama senden nedense onumzdeki. ocak subat gibi haber bekliyorm amaaa ole btane degil ikiz:)

Kaç aydır kullanıyosun bu benim 2.ayım dün regli olmam lazımdı ama olmadım bugunde biraz akıntım var beyaz süt kesiği gibi yada losyona benziyo bakalım neler olacak 40da adetmi olucam yine merakla bekliyorum
Ben Ağustos ortasından beri kullanıyorum canımİnşallah olmazsın bebek vardır diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…