İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Tövbe tövbe canımcım nası bakıcam ben o kadarına:KK70:teker teker gelsinler. Bir de ablamda ikiz var, tutarsa seni bulurum pembelim :KK66: ❤️❤️

Yeee anacumm ye. Yee afiyet şifa olsun. ❤️❤️

Kutsal Tiramisu Kutsal Tiramisu gece gece 367383 tane isim değişti en sonunda tiramisu da karar kıldı. Bana da eylül kelebeği koy dedi de ismini, ismim olmazsa olmaz bacım, sonra etiketleri üstüme almam falan, kim o eylül kelebeği derim:KK70:

Senaaacaaaannnnnnnn daha yumurtlamama 367383 gün var ama beni mutlu ettin, Allah da seni mutlu etsin canımcım ❤️❤️❤️

Esma kız sen önden hamiş ol ki bana yol göster ilki olacak ya heyecanlıyım

Üçüz diye dua ettiğiniz kişilere yardıma gidersiniz kızlar:KK70:

Aminnn canım hepimize inşallah
Yaaaa Ağustos Kelebeği dedimdi :KK53:

tüpe yerleşen için ameliyat canım,yani iki yerde gebelik olmuş ama tüpte olan yüzünden ameliyat olmuş,şimdi tekrar hamile,hiç üzülme,en azından çok şükür hamile kalabiliyorsun
Elhamdulillah ya demekki artık tüplerdede sorun yok valla öyle mutluyum kiiiii

Canlar Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun değerim düşmeye başlamış Allahım insallah kimyasaldır kızlar vallahi o kadar sevinçliyim ki iki gün önceki değerim 246 ydi bugun 238 olmuş düşmeye başlamış kızlar buna sevineceğim aklıma gelmezdi yemin ederim ya :KK70::KK70:

Canım hakkında hayırlısı olsun inş, böyle bir şeyi yaşayacagın varmış demekki bu da Allahtan, inş bundan sonra dedigin gibi tüm kontrolleri yaptırıp saglıklı şekilde bebişine kavusursun cnm

Elhamdulillah ya demekki artık tüplerdede sorun yok valla öyle mutluyum kiiiii
yaa işte,her gecenin sabahı var,her sıkıntının ardında bir ferahlık,dua nın gücü dediğin gibi,Rabbim dermansız dert vermesin,bak neler düşünüyordun neler oldu Elhamdülillah

Bat 14 aralik 9 gunum var ovulasyon testi boyle cikti neden

Eklentiler

• 20181205_102809.jpg
    20181205_102809.jpg
    204 KB · Görüntüleme: 37
X