İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

üniv

hiç söyleme canım Ama rabbim beterinden korusun bunlarada şükür. Ben şaşırdım açıkçası nasıl 1 yıl deneyip hastaneye gitmedin ben ilk aydan kafayı yedim
Eşim başlarda hic istemedi ben de 1 yıl dolmadan tedavi olmak istemedim gele gele 14. Aya geldik bu ayda gittim prolaktin yüksek çıktı doktor klomen vermedi obur ay gel dedi stresten yükselmiş olabilir dedi bekliyorum

Canim kurtaj tedavi yontemi degil zayen ama verilen igneler bazrn bu durumlari yasatiyo doktorum uzun uzun analtmisti ya kemoterapo ogneso ya ameliyat diye
Evet canım hiç o durumu yaşatıp yasatmadıgını bilmiyorum bakalım bende hastaneye gidiyorum neler olacak bugun...

Bende inofolic kullanıyorum doktorum sabah aksam bi paket toz olanından verdı pco var bendede yalnız kapsül istedim onu zayıflara tavsiye etmiyorum dedi kilo problemi olanlara veriyorum dedi ben bu sekilde kullanıyorum
Bende mi öyle yapsam acaba kilo problemim yok kış geldi 2 kg aldım ama 158 boya 54 kg yum normalde 52 idim
Teşekkürler canim, bende yanlis anlamis olabilirim

Yanlış yazmışım dilim değişmiş orada canım haklısın

Düne kadar çok iyiydi. Hatta kendi kendime dedim ayy 9 ay böyle olsa ne guzel olur. Bu sabah ben pert
Oyyy canim benim daha cok basindasin olacak o kadar hamileligin en guzel donemi 3-6 ay arasi . oncesinde bulantilar halsizlikler... Sonrasinda agirlasan göbiş ve doguma yakin kasilmalar yalanci sancilar... ama 3-6 ay arasi cok rahat oluyor zaten bebis ilk hareketlerini o zman hissediyorsun dunyanin en guzel duygusu. Rabbim herkese taddirsin bu duyguyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…