İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yap yap canm stres yapma gelir inşaallah hormonlara bakılsın bi. Bal tarçın çörek otunu da karıştır adetin 2.günü başla 12 gün sabah akşam bi tatlı kaşığı ye hormonları dengeliyor
Bunu da deneyeyim canım Allah razı olsun daha önce baktırdım güzeldi ama tekrar bakacaklar . Sende pembe kanama oluyor muydu ?

Ahh ahh ne kürler araştırıp uyguluyordum. Kür için aldığım tüm malzemelerim duruyor evde gerek kalmadi:)) hayıt otu testere dişli aslan pençesi eşime keçi boynuzu:)) hatta hayıt otu içiyordum hamileliğin başında ben nerden bileyim memleketten gelir gelmez hamiş kalmışım:))
Keçiboynuzu ben de yediriyorum . :)

Valla bende işe yaradı ama hamile olmadıgına emin ol öyle iç ben sabah içtim aksama bi ağrı girdi sonra söküldü ama rahatladım yani tarlusala falan gerek kalmadı
Allah razı olsun ❤️Sonuçta soğan doğal antibiyotik pahalılaşıyor epey ama sağlık olsun da tek . Emin olup öyle başlarım düşüğe sebep olabilirmiş galiba hatta yarın doktora gidesim de var

Canlar cok üzgünüm büyük ihtimalle dış gebelik iğne yemeyi karaciğerlerim kaldırmadığı için ya üniversiteye yada devlete yönlendirdi sürekli takip istediği için bu değerle de ameliyat etmek hiçte mantıklı değil dedi... üzgünüm kızlar olmayacak duaya amin dedik galiba... bilemiyorum beklediğim bi sonuçtu... sebebi yokmus tekrar bile yaşayabilirim... Allahım herkese gönlündekini versin
Canım benim ya içim sızladı varya Allahım yardımcın olsun canin çok yanmadan kolay bir şekilde atlatırsın bu süreci dua et canim benim bizlerin duaları seninle :dua:

Canım benim ya içim sızladı varya Allahım yardımcın olsun canin çok yanmadan kolay bir şekilde atlatırsın bu süreci dua et canim benim bizlerin duaları seninle :dua:
Evet dualarımız onunla :dua:Ve kimin duaya ihtiyacı varsa onunla ❤️ İnşaAllah daha da iyi olacak Allah’ın izniyle.

kızlar adetime 8 gün var. Yumurtlama günlerimi değerlendirdik. Bugün rahmimde tuhaf şeyler hissettim. Kasılıyor gibi... adet olacağım gibi. Arada bir bacağıma da ağrı vurdu. Şeffaf akıntı geldi. Adetim düzenli olur, ama geçen ay 2 gün önce adet oldum. Neden olabilir? Yerleşme olabilir mi? Onlarla beraber afedersiniz gaz da çıkıyor. İlk kez böyle olmasaydım yazmazdım. Merak ettim.

kızlar adetime 8 gün var. Yumurtlama günlerimi değerlendirdik. Bugün rahmimde tuhaf şeyler hissettim. Kasılıyor gibi... adet olacağım gibi. Arada bir bacağıma da ağrı vurdu. Şeffaf akıntı geldi. Adetim düzenli olur, ama geçen ay 2 gün önce adet oldum. Neden olabilir? Yerleşme olabilir mi? Onlarla beraber afedersiniz gaz da çıkıyor. İlk kez böyle olmasaydım yazmazdım. Merak ettim.
Normalde bu semptomları yaşamıyorsan olabilir canım bende tuttuğu gün hissettim iki gebeliğimdede

Normalde bu semptomları yaşamıyorsan olabilir canım bende tuttuğu gün hissettim iki gebeliğimdede

Cevabın için sağol canım:KK23:Ben 2 sene vajinismustum. Tedavi ile iyileştim. Bu bebek istediğimiz 4.ay ve ilk kez böyle oldum. Hala devam ediyor. Şuan adet olacağım gibi tuhaf kasılmalar var.Akıntımın geldiğini hissediyorum. Belime de ağrı girdi.

Rabbim isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin.

Cevabın için sağol canım:KK23:Ben 2 sene vajinismustum. Tedavi ile iyileştim. Bu bebek istediğimiz 4.ay ve ilk kez böyle oldum. Hala devam ediyor. Şuan adet olacağım gibi tuhaf kasılmalar var.Akıntımın geldiğini hissediyorum. Belime de ağrı girdi.

Rabbim isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin.
Ne demek canım❤️ Olabilir canım insallah sağlıklı bi gebeliğin olur canım❤️

Kızlar bata 6 gün var ama benim kasıklarımda,sırtımda,belimde ve kasıklarımda inanılmaz bir ağrı var,gece uykudan uyandırdı beni,başka sorun olabilir mi yaa,korkmaya başladım

Kızlar bata 6 gün var ama benim kasıklarımda,sırtımda,belimde ve kasıklarımda inanılmaz bir ağrı var,gece uykudan uyandırdı beni,başka sorun olabilir mi yaa,korkmaya başladım

Umarım nedeni hamileliktir canım. Benimde bugun kasıklarım fena agrıyor ama regl agırsı gibi aynı sanki bir kaç saat sonra olucam gibi o yüzden üzgünüm :KK43: İnş senden de güzel haberler alırız

X