İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Aminn canım bu arada hoşgeldin aramizaa

Çok acı canım tabi ki sağlıksız olsa öyle der rahatlarsın anlıyorum ama yine de zamanı değilmiş diye rahatlat kendini ama ümidini de kaybetme derim vücudunda oyunlar oynuyor olabilir bugün de git doktora bir baksınlar değerine doktorunla konuş belki de yükselmiştir böyle durumlar da olabiliyor istisna olabilir

B Babygirl16 beta da yüksek çikacak Allahşn izni ile seni gidi seni sessiz sessiz neler olmuş neler belirtilerini bizimle paylaşirsan seviniriz tatlim ovulasyon testi yapıyordun sen değilmii şekerim
Evet ama ben çok düzensiz yapmıştım.bazen geldi yapmadım tesadüfen bir güm koyu gordum.o gün Degerlendirdim sonraki günler aman dedim esma ablayada diyordum kesin ben adet olucam sena ve esma ablada ikiside yok hamilesin sen dedi bat 2 gün geçti dün ovulasyon çift çizgi çıktı yarında meme ultrasonu girecektm girmeden bir bakayım dedim gerçekten hamileymişim

Aminn canım bu arada hoşgeldin aramizaa
Hoşbuldum ne zamandır uzaktan okuyordum iş yerinde de internetim sıkıntılı ama yine de arkadaşımızın üzüntüsüne kayıtsız kalamadım yazmak istedim Hepimiz vakti zamanı gelince güzel haberler vereceğiz inşallah çok aktif bir konu bayıldım muhabbetinize

Benim bebeğim büyümüş bide annesiyle oyun da oynarmıssss... hayali bile güzel... neyse canım hayırlısı bakalım hersey Rabbimden bi mucize bekliyorum...

Evet adet belirtileri hepside Hımm tatlii istemedi bu da burda kalsin o zamn ay benimde yumurtlamadan beri sivilcelerim geçmiyo hiç bu kadar erken çikmazdi anlam veremedim biri geçmeden biri çikiyor

Benim bebeğim büyümüş bide annesiyle oyun da oynarmıssss... hayali bile güzel... neyse canım hayırlısı bakalım hersey Rabbimden bi mucize bekliyorum...
İnşallah Rabbim en güzellerini verir sana çok içten dua ediyorum senin için birazdan namaz kılıcam seninn için dua edicem inşallah bebegine saglıklı bir şekilde kavuşursun

Evet adet belirtileri hepside Hımm tatlii istemedi bu da burda kalsin o zamn ay benimde yumurtlamadan beri sivilcelerim geçmiyo hiç bu kadar erken çikmazdi anlam veremedim biri geçmeden biri çikiyor
Ya benim yumurtlama zamanımda çok çıktı sonra geçti tam dedim kesin hamileyim sonra sivilce çıktı dedimki onceki gençliğimde çıkmadı yüzümde birde esma abla ateş.ölç dedi dil altından 3 gündür ölçüyordum.adete yakın ateş düşermiş benimki hep 36.7 37.0 36.5 di düşmedi hç sadece üşüyorum.

İnsallah kuzum sıra bekliyorum bayağı da kalabalık
Bitanem gönlü güzel arkadaşim inan gece uyandikca aklima hep sen geldin naptı acaba diye bir mucize olsun diye dua ettim sana çok fazla yazamiyorum sana seni daha çok üzmek istemiyorum sorarak ama takipteyim hayirlı güzel haberlerini almayi nasip etsin Allahim

He aynn ya benimde 2 taneyi geçmezdi sivilcem ergenlikte eşim dalga geçiyor ergnligemi giriyosun tekrar diye evet ateş ölçme yontemini geçen ay denemiştim bende düşüyor gerçekten adte yakin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…