İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar merhaba kaç gündür bakamadım yine buraya cuma günü lekelenme yaşadım Bugün tam 9 kere kustum hastanelik oldum yatıyorum ölü gibi şimdi yeni hamişler inşallah sağlısınızdır hem bebeğiniz hem siz
Hamile kalmayı bekleyen arkadaşlar inşallah en yakın zamanda kalırsınız

Aramızda beş gün var galiba cnm ne zman başladı kusmların . Brnimde bulantı var yanma var ama henüz kusmadım
Canim benim 1 önceki hamileliktede 7.haftadn itibaren midem 7/24 bulanıyor nerdeyse, cok kusmuyorum .hatta daha hic kusmamistim bugün hasta ziyaretine gittik milletin evine kustum lavaboya gizli gizli. Kimseye söylemiyorum hamile olduğumu ilki heryere yayın olmuştu resmen. Yemek yiyorum yarım saat filan rahatım sonra yine başlıyor bulanmya. Çok şükür şikayetçi değilim geçecek Allah'ın izniyle , bebisin iyi olduğunu anlıyorum böyle. Serumda yedim ilk hamilelikte, bulantı hapida içtim .ama bunda dayancam icmicem hemen. En fazla serum yerim yine.

Cnm benimde önceki hamileliğimde nefes alsam bile kusardım o derecee cok korkuyorum buda öle olcak diye onda beş aya kadar sadece yattım gıda alamıodum inş bu sefer onları yasamam cünkü iki kızım var onların okulu yemeği ayakta kalmam lazım

Yarın gel bakalım dedi nöbetçi dr baktı çünkü dedim dış gebelik olduğu gözükmez mi suan değer cok düşük belli olmaZ dedi... cok sağol canım Allah razı olsun
Korkma, Allahin dediği olacak bunu biliyoruz, onemli olan ne ise hayırlısı onu dileyelim Rabbimden ki dış gebelik olsa bile(insAllah olmaz)degerler cok yukselmedigi için sadece igne yaparlar, ameliyata gerek kalmaz, kim bilir belki hic birine gerek kalmaz boşa korkmus oluruz insAllah canim

Rabbim yüreğinin kaldiramayacagi acı yasatmasin sana ve başka kimseye, dualarimiz seninle , umut kesme Allah'ın hikmetinden sual olunmaz
Bişey diyemiyorum... ağlamaktan yazamıyorum... içim cız ediyo... amenna demekten tevekkeltü alellah demekten başka çarem yok...

Canım iğne bana zarar veriyo bi daha yapmazlar karaciğerime dökülüyo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…