İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

InsAllah dis gebelik değildir canim, doktor tam ne dedi, takibe devammi, nadirde olsa sonradan beta artisi duzelenler oluyor,Rabbim saglikla nasip etsin canim, dualarım seninle
Yarın gel bakalım dedi nöbetçi dr baktı çünkü dedim dış gebelik olduğu gözükmez mi suan değer cok düşük belli olmaZ dedi... cok sağol canım Allah razı olsun

Kızlar çok sağolun herkese tek tek yazamıcam... moralim çok bozuk kendimde değilim iyi dilekleriniz için çok sağolun...
Üzülme diyemicem canım biliyorum ki ciğerin yanıyor şu an , Allah canına sağlık versin inşallah dış gebelik değildir. Veren de Allah alanda Allah, ondan ne gelirse basimiz üstüne . Rabbim kaldiramiyacagimiz sınavla sinamasin bizleri. inşirah süresini oku canım bol bol yattigin yerde:dua:

Biliyorum cnm ben ilk kizimda rüyamda bebek emziriyordum hamileymisim meger ama su an kac kez gordum aslı çıkmadı hayrlisi olsun insAllah ilk hamileliği bu kadar kafama takmamistim snrm
Ne olsa da ne yapsak da boş işte. Nasipte ne varsa onu yaşayacağız. Rabbim isteğimizi nasibimiz eylesin inşallah.

Üzülme diyemicem canım biliyorum ki ciğerin yanıyor şu an , Allah canına sağlık versin inşallah dış gebelik değildir. Veren de Allah alanda Allah, ondan ne gelirse basimiz üstüne . Rabbim kaldiramiyacagimiz sınavla sinamasin bizleri. inşirah süresini oku canım bol bol yattigin yerde:dua:
Yanıyo ki ne yanma... konuşamıyorum laflar bogazıma diziliyor... ne diyeyim ki Allah bu sınav için beni seçmiş demekten başka bişey diyemiyorum...

Canım çok geçmiş olsun. Bu ay senle benzer bir durum yaşadık. İnan hissettiklerini çok iyi anlıyorum. Ama umarım sağlıksız bir gebelikse eğer dış gebelik değilde kimyasaldır.
İnsallah canım insallah öyle olur çünkü bunu bi daha yasamak istemiyorum gerçekten...

canm moralini bozmak gibi hic dusuncem olmasin sana gecen bunu demek istemistim cok uzgunum:KK43: umarim sadece senin bunyenle alakalidir
Sanmıyorum abla hiç ümidim yok bunla alakalı... ben tekrar bunu yasayacağım için çok üzgünüm... cok zor ama yapacak bişey yok...

Sıkma canını lütfen sonuçta sana tutunmaya çalışıyor hem maşallah güçlü bir annesin sen dua et bol bol dualarımdasın. Rabbim sizi korusun :dua:
Canım tüplerimde bana tutunamaz ki orda yasayamaz da... maalesef ki ameliyat olucam bu sefer maalesef...

X