İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Gecmis olsun canim, ikinizde iyisiniz demi

Aminnnn ecmain insallah...
Canım msjları şimdi okudum ve çok üzüldüm . Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah. Gözlerim doldu valla. Bende kan verdim bugun daha sonuc cıkmadı bende çok korkuyorm Allahım hakkımızda hayırlısını versin.
Canını sıkma, üzülme , çabucak toparlan bu sureci sağlıcakla atlat ve yeniden meleğin sana sağlıkla gelsin inşaaaallllaaahhh❤

Youlost16 canim ne desem bilemedim hakknda hayirlisi demekten baska bisey gelmiyor elimden duam seninle bunda da vardrr bi hayr kuzum Rabbim in vardr bi bildiği

Sağol canım Allahtan dileğim kimse bu şeyi asla yaşamasın vallahi billahi istemem... umarım senin sonucun olabilecek en güzel değerde çıkar... ben artık çocuk istemiyorum...

Youlost16 canim ne desem bilemedim hakknda hayirlisi demekten baska bisey gelmiyor elimden duam seninle bunda da vardrr bi hayr kuzum Rabbim in vardr bi bildiği
Amenna canım amenna bende bişey diyemiyorum... kelimeler bogazımda düğümleniyo... herseyin hayırlısı demekten başka çarem yok...

Allah sana sağlık versin. Sabır diliyorum sana. Yarın mucizelerle gelirsin hayırlısı ise inşallah. Tek misin evde?
Amin insallah canım insallah... yok eşimin amcasındayız buraya çağırdılar oturuyorum oyle...

Kızlar 6 gun var adetime catlatma ignesi oldum hicbir belirti yok adet olacakmsm gibi hissediyorm boyle hissedp hamile kalan var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…