İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canim benim erken dollenme buyuk ihtimalle ondan cikti diyordum hep burda da adetten hemen sonra yumurtlama oldu sanirim ondan cikms olabilir
çıktı ya önemli olan o,sen şimdi testlere devam et,iyicee koyulaşır inşAllah,sağlıcakla alın kucağınıza yavruları,bizlere de dua edin hamiş kuzular pembepatiks

çıktı ya önemli olan o,sen şimdi testlere devam et,iyicee koyulaşır inşAllah,sağlıcakla alın kucağınıza yavruları,bizlere de dua edin hamiş kuzular pembepatiks
Sagol canim evet oyle yapacagim koyulasacak mi diye takip edecegim. Ederim canim zaten aklima geldikce ediyorum burda gorduklerime insallah hepimizin gobusleri dolar bebislerin tekmelerini hissederiz yakin zamanda

bal çörekotu tarçın işe yaradı bu ay Allahın izniyle,kaç aydır istiyordun ,birde günün geçtiyse kan vermelisin
gerçekten işe yaradı Allahın izniyle .
bu 3.ayımız bir oğlum var 20 aylık ona kardeş istedik .olsun birlikte büyüsün istedik
çarşamba kan vermeye gidicem inşallah .herşey normal gider .Rabbim size ve isteten herkese nasip etsin inşallah.hayırlısı olsun inşallah

Amin canım,Allah evlatlarını bağışlasın inşAllah,herkesin kucağını doldursun Rabbim sağlıklı,hayırlı evlatla,tekrar tebrik ederim

Kızzz birazda küçükmüş emziriyonmu :)
Yok canim zar zor 8 ayliga kadar emzirebildim sonra birakti 2-3 ay sagarak verdim sonra da bitti zaten kalmadi sütüm. Emzirsem zaten düşünmezdim bebek de ogluma haksızlık yapmis gibi hissederdim. Cunku 3 yasina kadar sut vermeyi cok istedim ama tecrubesizligimden nasip olmadi insallah ikinciye

İnsallah canım ya :) valla çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…