İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Tebrikk ederiiim cheesecake-im cheesecake-im pembepatiks pembepatiks ne güzel haberler alıyoruz bu ay bereketli bir ay sanırım, inş bizlerde en kısa zamanda bebiş haberleri veririiizzz

Kızlar tam anlamıyla belirtilerinizi yazar msınız?

Sagol canim benim ❤ belirtilerim
Gogus agrisi ve dolgunluk gogus ucu koyulasmasi bi de kasinti
Kasik agrisi ayni adetteki gibi hala daha var
Asiri yorgunluk
Gaz
Sirt agrisi

Aklima gelenler bunlar eski sayfalarda daha cok yazmis olabilirim simdi heyecandan unuttum
Bata 7 var meryl streep meryl streep

Ağlama canım benim 4 gün kala 1.20 den küçük çıktı, 4 sonra bat gününde tekrar baktirdim 93 tü :)) sakin ümitsizliğe kapilma . Geç döllenme olur yada tuplerden rahme ulaşması biraz uzun sürmüştür bilemezsinki. Adetin geçmesini bekle canım yada bat günü tekrar baktir :KK39:
inşallah kuzum bakalım nolacak adet olacaksm bari vaktinde olayımda umutlanmıyayım :KK43:

cheesecake-im cheesecake-im canım inşallah daha da koyulaşır.
pembepatiks pembepatiks senin de hayırlı olsun kuzum. İkinize de sağlıkla tutunur inşallah yavrularınız. Sizler adına o kadar seviniyorum ki.. Çift çizgileri görünce sanki kendime görmüşüm gibi içimi bi anda sıcaklık kapladı. Ne güzel bi histir. Rabbim kalanlarımıza da aynı duyguları nasip eder inşallah.

Sagol canim benim ❤ belirtilerim
Gogus agrisi ve dolgunluk gogus ucu koyulasmasi bi de kasinti
Kasik agrisi ayni adetteki gibi hala daha var
Asiri yorgunluk
Gaz
Sirt agrisi

Aklima gelenler bunlar eski sayfalarda daha cok yazmis olabilirim simdi heyecandan unuttum
Canım benim hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin ❤️

cheesecake-im cheesecake-im canım inşallah daha da koyulaşır.
pembepatiks pembepatiks senin de hayırlı olsun kuzum. İkinize de sağlıkla tutunur inşallah yavrularınız. Sizler adına o kadar seviniyorum ki.. Çift çizgileri görünce sanki kendime görmüşüm gibi içimi bi anda sıcaklık kapladı. Ne güzel bi histir. Rabbim kalanlarımıza da aynı duyguları nasip eder inşallah.

Sagol canim insallah ❤ insallah siz de yakinda boyle mesajlar alacaksiniz ❤

Canım benim hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin ❤️

Sagol tatlım benim insallah ❤ siz de yakinda guzel haberler vereceksiniz bize ❤

inşallah kuzum bakalım nolacak adet olacaksm bari vaktinde olayımda umutlanmıyayım :KK43:
Yanlış değilsem daha ilk deneme senin değil mi? Bu kadar yıpratırsan kendini diğer ayları etkiler bu stres. Seni çok çok iyi anlıyorum. Geçen aylarda oturup ağlamıştım. Eşim sakinleştirirdi.. Nasıl bi hayal kırıklığı biliyorum. Öğrendim ama beklenti içinde olmamayı. Alışmayı. Lütfen sabırlı ol. Dua et. En güzel zamanda nasipse bizim de olacak inşallah.

X