İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ben saçta sadece aşırı yaglanma olursa gebelik belirtisi biliyorum canım, yağlanma var mı sende?

Bende tam anlayamıyorum regl belirtisi mi diye sadece umut ettigim tek şey var 12 gün önceden kasık agrılarımın olması ama o da psikoloıijik mi acaba diye düşünüyorum bu sefer. Çünkü ben regllierimi çok agrısız geçiririm sadece olmadan üçdört saat önce biraz kasıklarımda sızlama olur ve olunca o da gecer. Tek umudum bu kasık batmaları haricinde genelde herkes gögüslerde belirti yasıyor benim gögüslerim çok normal

Ben internetten çoklu satilan testlerden siparis ettim. Gelince adet olmazsam yapmayi dusunuyorum. Belirtin var mi hic canim diger aylardan farkli?
hayır benim bir düşüğüm oldu,o zaman farkettiğim hiçbir şey olmadığı gibi,ekstra bişey de yok,bildiğin adete bikaç gün kala ki ben

belli mi olur,bak en azından farklı durumların var,idrarını kontrol et,rengi koyumu ,kokulumu, sık mı çıkıyorsun,bu da gayet belirleyici oluyor

Çok aklına taktıysan canım beyinaltı olabilir ama insallah değildir ve hamilesindir :) bende sabah sabah eşimin mjına uyandım sinirliyim

belli mi olur,bak en azından farklı durumların var,idrarını kontrol et,rengi koyumu ,kokulumu, sık mı çıkıyorsun,bu da gayet belirleyici oluyor

Canım idrarım sarı baya koyu ama ben cok su içen biri degilim genellikle böyle benim, ama sık cıkmıyorum normaldede sık cıkmam su içmedigim için :) ama idrarımda söylemesi ayıp az önce tortular gördüm epey . Bu belirtimiydi. Kokulu degil.

Hayra yor cnm insAllah hayirli haberler alirsn ama bu illa gebelik olmaz sanki bende bi kac sefer gordum ama hala hamile dglm malesef :)

Hayra yor,hayır olsun canım,ben iyiye yordum,güzel rüya,İnşAllah en kısa zamanda koca göbüşün olur,içinde sağlıklı bir yavruyla
İnşallah kızlar. Hayra yordum ben de. Ama hamileliğe yoralım, öyle bi beklenti oluşsun diye yazmadım. İlk defa böyle bi rüya gördüm, malum gebe kalmak istiyoruz. Paylaşmak istedim sizlerle :)

Ümit etmekten hiç bıkmayan, hep güzel hayallarin bir ucundan tutmayı başarabilen güzel yürekli kadınlar, ümit ettiğiniz her şey gerçekleşsin. Gününüz aydın ve hayır olsun inşaşlah.

Çok aklına taktıysan canım beyinaltı olabilir ama insallah değildir ve hamilesindir :) bende sabah sabah eşimin mjına uyandım sinirliyim
Ne demiş bakim eşin? Hamiş hamiş sana?

evet tortulu oluyormuş ama sen çok su içmediğinden de olabilir,su içmeye çalış ama ,hamiş olursan da gerekli,kendini alıştır

Yaa ne güzel söylemişssinnn.. Ümit etmek çok güzel bir şey hayal kurmak en azından bunu yapıyor olabilmek bile çok güzell.

Kız dedim sarı akıntım var işte kasıgımda belimde doğal olarak agrılar var girmiş nette okumuş vay efendim sende bel soğukluğu var dedim nerden çıktı sen diyon sarı akıntım var bel kasık agrım var akıntın da kokuyo diyo diyorum yok koku ben bilmiyomuyum yok diyo sen gene dr a soyle sabah sabah dellendim yahu

sanmıyorum kist yapacağını,bunlar normal hayatta da tükettiğimiz şeyler,pasta börek üzerinde çörekotu,tatlı üzerinde tarçın,kahvaltı da bal,test yaptın mı,bu gecikme hayır olabilir
şimdi test aldım geldim ama zannetmiyorum dün yumurta akı kıvamında akıntım oldu tekrar mı yumurta oldu acaba.2 gün öncede sümüksü sarı yapışkan bir akıntı olmuştu .düzenimi mahvettim sanırım bugün ovulasyonda sonra 20. gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…