İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yenilendi çok iyi dediler gittik ne bilelim böyle olduğunu evet canım bornova da oturuyorum

Günaydın Kızlar. Sabaha karşı rüyamda hamile olduğumu gördüm..kocaman göbüşüm vardı :) Hem de yarın doğuracaktım. Hayatımda ilk defa hamile olduğumu gördüm yaa. Doğuramadan alarma uyandım. Uyandığımda elim karnımdaydı

Baktım netten ne olduğuna ama bir sürü farklı şey yazıyor. Neye yormalıyım bilemedim.

Hayra yor cnm insAllah hayirli haberler alirsn ama bu illa gebelik olmaz sanki bende bi kac sefer gordum ama hala hamile dglm malesef :)

Hayra yor,hayır olsun canım,ben iyiye yordum,güzel rüya,İnşAllah en kısa zamanda koca göbüşün olur,içinde sağlıklı bir yavruyla

Günaydııın,

İnş en yakın zamanda gerçekleşir canım. Rüyan hayra kavuşssun

İtiraf etmeliyim ki regll olmaktan çok korkuyorum

benim bata 7 gün var,ama sanki adet oldum olacam ya .karnım,kasıklarım,bacaklarıma kadar vuran ağrı,sinirlilik hali,sanırım bu ay gecikmeyi bırak,erken bile olabilir benim

benim bata 7 gün var,ama sanki adet oldum olacam ya .karnım,kasıklarım,bacaklarıma kadar vuran ağrı,sinirlilik hali,sanırım bu ay gecikmeyi bırak,erken bile olabilir benim

Benim de aynı senin gibii sanki bugun yarın olacagım gibi birde bu ay soguk algınlıgı enfeksiyon falan derken iyice umudumu yitirdim. İnş görmeyiz ya kırmızıları. Zaman bir yandan geçsin istiyorum bir yandan 4 gün geçrrse regl olcam diyorum . Bilemedim çok karışık ruh halleri içerisindeyim.

kızlar günaydın bal tarçın çörekotu adet gecikmesi yaparmı adetim çok düzenlidir ama geciktim adet gecikmesi yapar diyr okdum. başuna gelen varmı kist yapmasından korkuyorum

Amin inşallah. Benim de son bir haftam kaldi. Ben de yeni yila hamile olarak girmeyi o kadar cok istiyorumki hayirlisi ile. Allah hepimizin gonlune gore versin. Test yapmayi dusunuyor musunuz?

aynen zaman yaklaştıkça heyecan basıyor,ama benimde ümidim yok,yani hamilelik belirtisi değil,bildiğin regli belirtisi yaşıyorum ve wc ye korka korka gidiyorum yaa,senin bende de az,ne soğuk algınlığı ne enfeksiyon hiçbiri engel değil hamiş olmana,umudunu yitirme,ben şimdiden test yapsammı diye düşünüyorum,sen yapsan belki işaret verir az kalmış çünkü

Kizlar dun yazmistim catlatma ignesinden sonra 7 8 9 gunler testler beklemis hali sizce koyulasiyomu siliklesiyormu

Eklentiler

• 69FA913F-F78C-4351-BCFB-A4ACB9C6A798.jpeg
    51 KB · Görüntüleme: 36
Amin inşallah. Benim de son bir haftam kaldi. Ben de yeni yila hamile olarak girmeyi o kadar cok istiyorumki hayirlisi ile. Allah hepimizin gonlune gore versin. Test yapmayi dusunuyor musunuz?
benimde 7 gün var,aklın biri diyo kan ver,biri de b.. yeme otur daha erken diyo,kendimle savaş halindeyim

Canim hayirlara viksin iki gun once bende elim karnimda ruya gordum doguma yetismeye calisiyordum ama trafik polisi falan ceviriyodu hamileligin cocugun ruyasi bile hayirdir

kızlar günaydın bal tarçın çörekotu adet gecikmesi yaparmı adetim çok düzenlidir ama geciktim adet gecikmesi yapar diyr okdum. başuna gelen varmı kist yapmasından korkuyorum
sanmıyorum kist yapacağını,bunlar normal hayatta da tükettiğimiz şeyler,pasta börek üzerinde çörekotu,tatlı üzerinde tarçın,kahvaltı da bal,test yaptın mı,bu gecikme hayır olabilir

Bir haftam kaldi.Nasil gececek bilmiyorum. Internetten test siparis verdim. Eger gelirse 3 gun kala falan bir yapmak istiyorum. Tabi adet olmazsam. Kizlar benim sacimda bir hacimsizlik var. yani normalde banyodan sonra kendimi bildim bileli saclarim kabarir 3 gundur sacim cok sönük. farkli olarak bir bu var ama ben saçda degisiklik oldugunu hicbir yerde duymadim. siz oyle bir sey biliyor musunuz?

Evet kesinlikle yeni yılda hamile oldugunu bilmek çok iyi hissettirecektir eminim ki. Ben 6 gün kala normal gebelik testi yaptım direkt negatif cıktı. Çok sabırsızlanıyorum aksam da normal test yapmayı düşünüyorum 4 gün kala cıkmaz ama yinede bir umur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…