İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar beş yıldır gebe kalamayan biri olarak gebelik belirtileri nelerdir bilemiyorum.amaaa artık gebe kalamadıginiza ya da gebe olmadiginiza dair belirtiler neler diye sorarsanız.onlari çok iyi biliyorum o yüzden artık teste gerek duymadan bu ay da olmadı. Adet kanamam yaklaşıyor diyebiliyorum :)

Hoşgeldin canım baya uzun sürmüş var demekki vakti saati sağlik sorunu mu var yoksa sebepsizmi özel değilse

31 yaşındayım ama doktorlar yumurtaliklarimin sanki 40 li yaşlarda ki yumurtalıklar gibi diyorlar hem sayı olarak azmis hem de çok küçüklermis. Gonal f çatlatma iğnesi kullandım hatta aşılamada yaptım olmadi

Anladim canım rabbim şifa versin inşalalh pes etme tekrar denersin rabbim kimseye dermansiz dert vermesin bu arada yaşitiz

Olsun canım sağlik olsun bu ay daha sıkı tutarsin olur inşalalhh ovu testi yapiyormuydun sen şekerim
Yok şekerim yapmadım hiç ama zaten yeni başladı bizim denemeler o yüzden kendim tuttururum belki diye şey ettim ama bi kaç daha olmazsa o zaman başlamayı düşünüyorum kullanmaya. Adetim bi bitsin çalışmalara devam

Ayyyy kız aynısı bende de geçerli benim ki de niyr uyumuon su telefond ne var die kızıyor :)
Ayyy benimkide ne biçim kızdı telle oynuyorum diye kavga ettik o uyudu ben uyudum uyandım öyle sıkışmışım ki idrara ayıptır söylemesi yataktan kalktım ayakta duramıyorum şaka gibi :))

Kizlar bu arada ben 8 aydr yanliş günlermi değerlendiriyomuşumtelefon uygulamasi na kanmişim 18. Gün yumurtan çatlar demişti doktor 3 ay öncede ama bu ay ovulasyon testiyle 12. Gün yumuylayip 13 .gün çatladiğini ögrendim buda burda duruversin

Canım bu adeti düzenli olanlarda da geç yumurtlama olabiliyomu

Hadi ya kotu olmus bu ama en azindan soyle bak fark ettin artik. O yuzden adet biter bitmez calismalara baslamak lazim. Ben de gecen ay 2 gun ile kacirdim erken yumurtlama olmus benim de

Aynen canım he yeniysen tamam o zmn bi kaç dene bakaliö inşallah çok bekletmez seni bıcırık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…