İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kizlar uc adet test yaptim catlatma ignesinin etkisinin gectigini gormek icin yapiyorum ama ilk 7. Gun sonra 8. Gun ve bugun 9. Gun yaptim testleri bi aticam sirayla siliklesmesi gerekirken koyulasiyormu banami oyle geliyo
Sanki silikleşiyo canm. 8.gunun daha koyu çünkü inşallah b3kledikce daha koyu olur son halinide at bize :)

Kızlar hamilr kalabilmek için okunacak dualar ve okuyup o ay hamile kaldgnz dualar veya yaptgnz dinen şeyleri sölermsnnz
Ben sadece Rabbime dua ettim, uzun uzun icimi döktüm, Hayirli, dinli, imanli, sana Tapan, Peygamber Efendimiz(sav) yolundan giden, akli bedeni ruh ve beden sağlığı tam bir evlatla tez zamanda yuvami taclandir diye dua ettim, oldu ama düşük yaptim, belkide duam kabul oldu, Allah bilir

İnşaAllahh sağlıklı g3b3likler hepimze nasip olsn

Kizlar uc adet test yaptim catlatma ignesinin etkisinin gectigini gormek icin yapiyorum ama ilk 7. Gun sonra 8. Gun ve bugun 9. Gun yaptim testleri bi aticam sirayla siliklesmesi gerekirken koyulasiyormu banami oyle geliyo
AYNen ama bugun yaptiim daha kurumadi canim ondan olabilirmi digerleri baya bekledi ve bu hepsinden pembe cikti ilk cikista o yuzden

türkan saylan devlet hastanesi canım eski adi trafik hastanesi
Berbat bır hastane ya orası , annem menisküs ameliyatı oldu orda sözde hiç doğru düzgün olmamış. Annem tekrar ameliyat oldu sonra . O doktor demişti. Hatta bağları kopmuş adam yan bacağından bağ alıp çapraz bağ yapmış. Ameliyat uzun sürmüştü korkmustum çok bişey oldu diye meğer ondanmis. Buarada sen Bornova'da oturuyosun galiba canım. Ben Kemalpaşa da büyüdüm ailem de hala orda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…