İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Berbat bır hastane ya orası , annem menisküs ameliyatı oldu orda sözde hiç doğru düzgün olmamış. Annem tekrar ameliyat oldu sonra . O doktor demişti. Hatta bağları kopmuş adam yan bacağından bağ alıp çapraz bağ yapmış. Ameliyat uzun sürmüştü korkmustum çok bişey oldu diye meğer ondanmis. Buarada sen Bornova'da oturuyosun galiba canım. Ben Kemalpaşa da büyüdüm ailem de hala orda :)
Kızz sen nereliydinnn :)

Kızz sen nereliydinnn :)
Canim Sakarya doğumluyum ben , annemin tarafı hep Sakarya'da. Babam polis (emekli oldu 2 sene once) 96 da izmire tayin çıktı. Sonra hep orda kaldık bidaha tayini çıkmadı babam kalp rahatsızlığı çıktı ondan. 18 yaşimda Ünv. Kazandım kocaeli Ünv. Orda okudum . Eşimle de ozaman tanıştık .sonra okul bitince tekrar izmire döndüm orda 1.5 yıl çalışıp aileme destek oldum. Sonra eşimle evlenip kocaeliye yerleştik. 2 sene öncede Sakarya'ya tasindik. Baya uzun yani :)

Canim Sakarya doğumluyum ben , annemin tarafı hep Sakarya'da. Babam polis (emekli oldu 2 sene once) 96 da izmire tayin çıktı. Sonra hep orda kaldık bidaha tayini çıkmadı babam kalp rahatsızlığı çıktı ondan. 18 yaşimda Ünv. Kazandım kocaeli Ünv. Orda okudum . Eşimle de ozaman tanıştık .sonra okul bitince tekrar izmire döndüm orda 1.5 yıl çalışıp aileme destek oldum. Sonra eşimle evlenip kocaeliye yerleştik. 2 sene öncede Sakarya'ya tasindik. Baya uzun yani :)
Hmmm anladım canım gerçekten bayağı uzunmuş :)

B Bdlvnt hayırlı olsun canım. Allah tamamına erdirsin inşallah. Gözün aydın :KK66:

@Yagmurakpiyar16 selam canım. Her zaman girip okuyamıyorum mesajları. Denk geldi seninki :) ben sadece girip sizleri okuyorum. Ben de bi şey yok. İlaçla adet oluşumun 24. Gününde tekrar adet oldum. 1 gün sürdü ama akıntı şeklinde devam ediyor hala. Burun amileyatı olucam diye tedaviye başlamadım maalesef. Sen de ne var ne yok??

X