İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Aaaaa gercekten mi. Peki senin belirtilerin nasildi ve adet mi oldun oyle mi ogrendin :)
Evettt :KK66: benim belirtilerim çoktu kuzum göğüs şişmesi damar belirginleşmesi kahverengi olan kısım da sivilce gibi bezeler çıkması ayaklarım da sivilce ısırığı gibi seyler çıktı ama sonra gecti bacağımda bıçak kesiği gibi seyler oluyodu yüzüm sivilcelenmişti sabahları midem bulantım oluyodu akşamları ise bas dönmem

Evettt :KK66: benim belirtilerim çoktu kuzum göğüs şişmesi damar belirginleşmesi kahverengi olan kısım da sivilce gibi bezeler çıkması ayaklarım da sivilce ısırığı gibi seyler çıktı ama sonra gecti bacağımda bıçak kesiği gibi seyler oluyodu yüzüm sivilcelenmişti sabahları midem bulantım oluyodu akşamları ise bas dönmem
Senin baya belirtilerin varmis canim benim sadece tek tarafli agrim var bi de idararimda tortular gordum ilk defa bu kadar belirgin olarak bide sabahlari midem bi tuhaf oluyo sanki mide bulantisi gibi ama tamda bulabti degil. Degisik yani ama bi an once gecsede ogrensem artik

Canim b
Bi de adetinin 4. Gunu nasil ogrendin ? Bi de normal adet mi oldun ayni miktarda mi geldi ?

Senin baya belirtilerin varmis canim benim sadece tek tarafli agrim var bi de idararimda tortular gordum ilk defa bu kadar belirgin olarak bide sabahlari midem bi tuhaf oluyo sanki mide bulantisi gibi ama tamda bulabti degil. Degisik yani ama bi an once gecsede ogrensem artik
Umarım kuzum umarım hamilesindir :)❤️

Canim b

Bi de adetinin 4. Gunu nasil ogrendin ? Bi de normal adet mi oldun ayni miktarda mi geldi ?
Belirtilerim devam ediyordu canım benim annem de 9 ay hergün adet görüyordu benim de ona çekme ihtimalimin olduğunu öyle kan verdim bide dr ilaçlar verdi bana şüphemin geçmesini istedim ve 13.5 la hamile olduğumu öğrendim :) kan aynı miktarda ve parcali geldi canıö

Belirtilerim devam ediyordu canım benim annem de 9 ay hergün adet görüyordu benim de ona çekme ihtimalimin olduğunu öyle kan verdim bide dr ilaçlar verdi bana şüphemin geçmesini istedim ve 13.5 la hamile olduğumu öğrendim :) kan aynı miktarda ve parcali geldi canıö
Senin baya kanaman da gelmis o zaman az da gelmemis senin adina cok sevindim

Senin baya kanaman da gelmis o zaman az da gelmemis senin adina cok sevindim
Evet canım ama zannedersem bugun aklıma geldi ben geç yumurtluyorum o yüzdende geç döllenme oldu çünkü diğer gebeliğimdede 2 gün geçmişti adetim ama kanda çıkmamıştı 12 gün sonra kan da 2700 lerde cıktı

KIz İzmirlilere bişey demiyorum ama defalarca geldim oraya sevemedim gezmelik şehir ama oturmalık değil cok zor ve karışık bi yer :/ biz gezmek isterdik İzmir’de en az bi kişinin gezmesi 70 80 lirayı buluyo vesaiti cok ama Bursa’da bi ucundan diğer ucuna 4.60 a gidiyorsun
alışkın olmadığın için oturduğunda öğle düşünmüyorsun biz çok rahat geziyoruz yaşıyoruz çünkü canım benim

alışkın olmadığın için oturduğunda öğle düşünmüyorsun biz çok rahat geziyoruz yaşıyoruz çünkü canım benim
Ya bende çok geldim benim akrabalarım hep Kemalpaşa da oturuyo onlarda sevmiyodu ulaşımı araban olması sart

Kızlar adetin ilk günleri az gelir ya, ortalama ne kadar zaman sonra sökülür tam olarak? Sizinki nasıl mesela
Canm bnm son adetim baya az olmstu. Lekelenme ile baslafı ortalarda yoğunlaştı ve lekelenme ile bitti. Arada böyle olabilir. Sen suan hamilelik düşündüğün için adetin sökülemiyor kendini rahat bırak ❤

Kizlar uc adet test yaptim catlatma ignesinin etkisinin gectigini gormek icin yapiyorum ama ilk 7. Gun sonra 8. Gun ve bugun 9. Gun yaptim testleri bi aticam sirayla siliklesmesi gerekirken koyulasiyormu banami oyle geliyo

Eklentiler

• 51443C11-6182-4EFA-BED8-AB1674C222A6.jpeg
    51443C11-6182-4EFA-BED8-AB1674C222A6.jpeg
    47,3 KB · Görüntüleme: 63
X