İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

İnşallah . Benim bekleyecek bat günlerim bile olmuyor :) şükredin. İnşallah her şeye rağmen hepimiz o haberi paylaşırız bi gün. Ama en son ben olacam galiba. Beni bırakıp gitmeyin

Kızlar hayırlı aksamlar :) ben ikinci bebeği istiyorum nasip olursa yaklaşık 1 senedir olmuyor ama dr.kontrolleri falan sıkıntı yok.ovulasyon testi de yaptım 3 aydır düzenli ama olmadı.benim bu ay bat 7 aralık.5 6 gün var. Ama yumurtlama gününden itibaren sol kasığımda ağrı da denmez ama kendini hissettiren batma var. Bunu ilk defa yaşıyorum.ve ağlıyorum çok 2 3 gündür duygusallastim . Göğüslerim bugün acımaya başladı ama adet öncesi de olur benim hep böyle . Bu batma belitti olabilirmi ya.

Olabilir diye biliyorum. Hiç yaşamadığım için sadece söylenenlerle cevap veriyorum. Olmuştur inşallah sizin.

Evet duymuştum canım, yatmadan önce hep okurum zaten hatta 7 ser kere İhlas, Felak, nas , ayetel kursi okuyorum
Aynen canım hiç ihmal etme. Hatta eşin de okusun zaman zaman. Yani burda ismimiz cismimiz belli değil ama gerçek hayatta bir de hamile olanalra nazar çok oluyor. Bilmiyorum nazara inanır mısın ama belki eşinin sana karşı nazik bir davranışı bile nazar alabilir. Allah korusun.

Canım benim kalbimden hamile oldugun geçiyor inş gönlünce olsunn
Kalbinden öpsem mi acaba

Nar görmeden mi nar kokusu geldi? Kesin doktor yüzü görmem lazım demek ne demek. Nerdeydi benim sopam? Heh buldumKız hayır konuş hayır olsun. Doktor yüzü görmeden hamiş olursun inşallah.

Yaa böyle gitgeller çok oluyor. O sevindiğin haberleri vermeyi nasip etsin Allah.

Canımcım yum günlerini nasıl değerlendirdiniz? Ve ilk yavrun kaçıncı ayda oldu?

İnşallah . Benim bekleyecek bat günlerim bile olmuyor :) şükredin. İnşallah her şeye rağmen hepimiz o haberi paylaşırız bi gün. Ama en son ben olacam galiba. Beni bırakıp gitmeyin

Allah sabır versin bize. Daha fazla beklemeyiz inşallah

Rabbim bir bekleyiş içinde olanlara, beklediklerini nasip et.

Nar mar görmedim kokusu geldi burnuma niyeyse arada oluyo bana böle kız niye sopa sallıyon benim vücudum inat ediyo

Yaş 32 nerdeyse diyeyim. Bi de çok istiyorum yaa her geçen zaman çocuğumla daha az geçireceğim zaman demek oluyor. Aslında bundan ötürü böyle söylüyorum. Anlık geliyor bi de bunlar. Yoksa iyiyim. Zaten burun etimi aldırdıktan sonra tedaviye devam edeceğim. O zamana kadar yapacak bi şey yok zaten. Dediğin gibi olmazsa tüp bebeğe kadar gideceğim. Son şey ise evlatlık alma yoluyla çocuk sahibi olacağım inşallah. Hatta doğrursam bile nasip olursa yine de evlatlık almayı düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…