İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar 2 gündür frlwket bi bel sırt agrim var acaba yumurtlama donemindr olur mu boyke ağrı kaşık agrisini biliyorum ama bole bi agrim hic olmazd zorlayacak bisey y ani hareket de yapmadım
Kuzum benimde agrıyo ama senin ki kadar değil uzanınca geciyo benim sende öyle yap istersen uzan belki geçer

Canım çatlamış yumurtan . dünü olmasa da önceki günü değerlendirmiştin değil mi? Bu akşamı da değerlendir. Olacak inşallah bu ay :)
Evet canım Allahtan değerlendirmiştim bugunde şeffaf akintim bitti ama değerlendireyim canım çok çok çok teşekkür ederim sen naptin başaldimmi testlere sen

Evet canım Allahtan değerlendirmiştim bugunde şeffaf akintim bitti ama değerlendireyim canım çok çok çok teşekkür ederim sen naptin başaldimmi testlere sen
Rica ederim canım. Ne demek kanlı ve kahve akıntı şeklinde adetin 5. Günündeyim. Yine de bugğn başladım teste.. Gölge şimdilik. Ben tedavi olmadan benden bi şey olmaz bence Şu ameliyat işini olsam hemen

Bencede başla canim ne kadar geçikirsek bebişlerimiz o kadar geç geliceklerhamilelikte seni zorlar burnun 10 günde toparlarsin Allahin izni ile biyerden başlamak lazim tabi karar senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…