İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kuzum sen adetten kaç gün sonra öğrenmiştin bide geçmi yumurtlamıştın
Ben 2 kez yumurtladım. 2.de tuttu buyuk ihtimalle. Adetim geceli 13.gun öğrendim. Pcos oldugu için yıne gecikiyordur dedim. Ondan önce yaptıgım testler negatifti. Bu ay inofolic combi kullanmstm birde o vesile oldu :) buyuk ihtimalle.
Yada bu ay çok fazla takmadım ondan da olabilir :)

Oyyy bugun benim de moral sıfır cok kötüyüm bol bol aglayip sümüklü böcek misali takılasım var. Sanırım yoruldum bazi seylerden yani kendi ozel sebeplerimden dolayi bu ay olmazsa eger ben biraz ara verecegim cocuk dusuncelerine. Hatta şuan şu moddayim olsa da olur olmasa da olur bilmiyorum uzattim sadece iyi degilim demeliyim belki de :KK42:

Yaş 32 nerdeyse diyeyim. Bi de çok istiyorum yaa her geçen zaman çocuğumla daha az geçireceğim zaman demek oluyor. Aslında bundan ötürü böyle söylüyorum. Anlık geliyor bi de bunlar. Yoksa iyiyim. Zaten burun etimi aldırdıktan sonra tedaviye devam edeceğim. O zamana kadar yapacak bi şey yok zaten. Dediğin gibi olmazsa tüp bebeğe kadar gideceğim. Son şey ise evlatlık alma yoluyla çocuk sahibi olacağım inşallah. Hatta doğrursam bile nasip olursa yine de evlatlık almayı düşünüyorum.

Sen çok güzel kalpli bi kadınsın ben eminim Allah o kucağı boş bırakmayacak ayrıcada çoooook gençsin! :KK200:

Sen çok güzel kalpli bi kadınsın ben eminim Allah o kucağı boş bırakmayacak ayrıcada çoooook gençsin! :KK200:
Ayy sağolasın canım benim. İnşallah tek tek o güzel haberleri birbirimize vermek nasip olur burda.

Normalde iyiyim de işte bazen derinlerden geliyor o hisler. O anlardan biri işte. :)

Ayy sağolasın canım benim. İnşallah tek tek o güzel haberleri birbirimize vermek nasip olur burda.

Normalde iyiyim de işte bazen derinlerden geliyor o hisler. O anlardan biri işte. :)
O arada banada oluyor bi yokluyo beni sonra diyorum olur zamaanı vardır senelerce olamahan var falan böle düşünüyorum bu şekilde kendimi motive ediyorum çok takmak sürekli bunu düşündürüyo insana bence psikolojik tamamen kadınsal durumlar devreye giriyor hemen :)

Oyyy bugun benim de moral sıfır cok kötüyüm bol bol aglayip sümüklü böcek misali takılasım var. Sanırım yoruldum bazi seylerden yani kendi ozel sebeplerimden dolayi bu ay olmazsa eger ben biraz ara verecegim cocuk dusuncelerine. Hatta şuan şu moddayim olsa da olur olmasa da olur bilmiyorum uzattim sadece iyi degilim demeliyim belki de :KK42:
Allah sabır versin canım. Nasip ne zamansa o zaman olacak . Bazen böyle hissetmemiz normal. Geçecek inşallah.:dua:

X