İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Iyi geceler kızlar, Nasılsıniz? sağ kasigima sancı giriyor arada bıçak gibi uzaniyorum öyle ani hareket yapmıyorum. Hapsiriktan bi hal oldum bugün

Allah iyilik versin kuzum hamile kalma derdi bitince bide cinsiyet derdi başlıyo dimi

34 günlüğe göre yarın itibariyle 4 gün canım bu bir belirtimi :)
Ya ben kınamda ağlamamış insanım duygusal değilimdir pek ama nerdeyse 20 gün olacak işte bi çocuk vardı arkadaşımın ağlardı bende onunla ağlama sakası yapardım bakardım gözlerimden yaş geliyo şaka gibiydi bu da benim belirtilerimden bi tanesiydi :)))

hahhaha şimdi kendimede pay çıkarıyorum ozaman canım banada dua et olurmu

can erkekte. dis agrisi cok oluyor birde gobusune bak yaygin mi yada hafif sivrimi ben iki kizimda 16 kilo aldim oglumda 8 kilo birde erken donemlerde kilo aliyor musun .bence kiz olck senin ki kiz guzelligi aliyor anneden

Iyiyim canım kasigima sancı giriyor midem bulanıyor biraz .çok şükür Rabbime, bebek iyi olsun hepsine katlaniyo insan. Perşembe gecesi Kuran okudum hepinize dua ettim
Bu sancılar normal demi bana da Giriyo da çünkü bide bu kadar erken böyle olabiliyomu ki :/ bende hatim başladım canım dua ederken buradaki herkesi gönlümden geçirdim Rabbim kabul eder insallah

bende aglamistim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…